Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párommal 6 hónapja próbálkozun...

Párommal 6 hónapja próbálkozunk, október 4-én ovuláltam előtte is együtt voltunk és ovuláció napján is. Múlt hét óta feszülnek a melleim és hol jobban, hol kevésbé fáj a hasamalja. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie de azóta is csak fáj és semmi. Csináltam ma tesztet de negativ lett. Pár nap múlva újra elvégzem. Ebből lehet baba?
2015. okt. 21. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha október 4-én volt ténylegesen az ovuláció, akkor már mutatnia kellene a tesztnek. Mellfeszülés, hasfájás pms tünet is lehet. Viszont, ha tegnap kellett megjönnie, akkor hogy lehetett az ovud október 4-én? Nemvárt napja mínusz 14 nap az ovu időpontja.
2015. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
talán mert nem mindenkinek 28 napos a ciklusa...
2015. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez valóban így van, ahogy korai, és késői ovu is előfordulhat, sőt, ovu nélküli ciklus is, és attól függetlenül is megjöhet, de egy átlag ciklusban, a ciklus hosszától függetlenül az ovuláció a menzesz előtt 2 héttel szokott lenni, tehát lehet attól még 34 napos ciklusa, ebben az esetben a 20. nap körül van az ovu (általában!).
2015. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem nem 28 napos.
2015. okt. 21. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem október 6. án volt az ovu és tegnap már megjött. Ovuláció után 14 v 16 nappal jelentkezik a mensi. Biztosan 4. én volt?
2015. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!