Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti miket szoktatok mondani...

Ti miket szoktatok mondani gondolatban, vagy hangosan a pocakban lévő babátoknak? Hanyadik hét óta beszéltek hozzá?

Figyelt kérdés

Zenét szoktatok külön neki lejátszani?

Párotok szokott hozzá beszélni?



2015. okt. 23. 06:39
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Én az eleje óta beszélek hozzá mindenfélét, hogy mit csinálok, hogy szeretem, hogy nagyon várom vár. Énekelni is szoktam neki. Zenét is szoktunk 'hallgatni'.

Igen, a párom is szokott hozzá beszélni. :)

35 hetes kismama

2015. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

kb mióta a nemèt tudjuk,azóta beszèlünk hozzá leginkàbb (18.hèt)

hogy mit? èn mindent:D most èpp mit csinálok,mit eszek,hova fogunk menni (pl dokihoz) apa mikor jön haza.

így a 39.hèt vègèn pedig mindennap elmondom neki h lassan indulhatna kifele :D

ja,ès olvasok neki,mesekönyvből. az alá szoktam betenni relaxáló baba zenèt,neten rengeteg van

2015. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a vége felé mondogattam hogy mostmár kijöhetne 😊 mást nem.
2015. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon mocorog, akkor szoktam neki mondani, hogy "Na mi van, buli van odabent?" meg ha egyedül vagyok itthon, akkor szoktam neki mondani, amit éppen csinálok (jó, nem állandóan), például, hogy "Elmegyünk zuhanyozni.", vagy néha mondom neki, ha leülök enni, hogy "Neked is jó étvágyat, remélem ízlik." Persze ezeket főleg viccből mondom, de azért nekem olyan jó érzés, hogy mondogatok neki ezt-azt :)

A férjem lefekvéskor szokott vele "beszélgetni", mond neki mindenfélét, ami éppen eszébe jut :) Meg a nyolcéves nagytesó is szokott vele beszélgetni, egyszer mesét is olvasott a pocaknak :D Meg énekelni szokott neki sokat :)

Zenét külön neki nem szoktam lejátszani, azt hallgatja, amit én, elég vegyes a felhozatal úgyis.

2015. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!