Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes multam tegnap voltam...

36 hetes multam tegnap voltam dokinál azt mondta h puha a méhszájam és h több mint 2ujnyira nyitva vagyok volt így valaki?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én így voltam, de csak 1 ujjnyira voltam nyitva, a doki nevetve mondta is, h érzi a baba fejét.

Na, én be is pánikoltam. :D Aztán meg örültem, hogy majd legalább nem teljesen zárt méhszájjal megyek szülni, mint elsőnek.

Aztán a 39+3-ig kihúztam. :) Elment a nyákdugóm és rá csak 3 napra folyt el a magzatvíz. A baba 5 óra alatt meglett, tök kibírható volt az egész.


Aggódsz vmi miatt? Nem azt jelenti ez , hogy holnap megszületik a baba, nyugi. De ha meg is születne, nem lenne baja.

2015. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nyákdugom már szombaton el mennt..
2015. okt. 29. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tippelnem kellene, szerintem 1 héten belül meglesz a baba.
2015. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!