Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti barkázás...

Terhesség alatti barkázás jelenthet bajt? Ki mit kapott rá?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruációm szerint 5 hetes terhes vagyok október 6-7 volt inszemem.Kedden voltam uh ott 10mm nyh és 3x6mm felritkulást látott 1 hét múlva ujjabb uh lesz.Azt mondta ott lesz a baba. Tegnap óta rózsaszínes a papir pisilés után.3x1 utrogestant szedek az ikszem miatt.Fel hívtam a dokit de azt mondta nincs baj pihengessek.
2015. okt. 29. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nincs is tavasz...
2015. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi barnázást akartam írni.
2015. okt. 29. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként progeszteronhiányt jelenthet, de arra jó az utrogestan.
2015. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem progeszteronhiány volt és Utrogestant kaptam rá. De lehet hematoma miatt is pl.
2015. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt barnázás. Rossz helyen feküdt a picurkám, valami hajszáleret nyomot, ami megrepedt, emiatt volt a barnázás és az enyhe vérzés is. Még több Magne B6. Néha-néha most is előfordul, de minden rendben egyébként. :)
2015. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az utro segíthet, tényleg pihenjél, mást nem tudsz tenni.

Nekem hematoma volt.

2015. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél a barnázás annak a jele volt, hogy elhalt a babám. De az bőségeses, állandó volt, nem kis pacák. Most a másodiknál megint tapasztaltam kisebb mértékben, de szintén folyamatosan, most egy hematóma volt a méhemben, az szivárgott folyamatosan, ami utána szerencsésen kiürült (egy nagy barnás vöröses paca kíséretében). Azóta sincs gond, és a barnázásnak nyoma sincs. Remélem nálad sem lesz :)
2015. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a mostaninál Utrogestand kaptam 4x1-et, majd 3x1-et, a 12. hétig.
2015. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!