Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap szeretnek ügyeletre...

Holnap szeretnek ügyeletre menni, mert nem szeretnek elvetelni. Hova menjek? SOTE II? Honvéd?

Figyelt kérdés
3 vetélés utan ujra babát várok, de ma elkezdtem barnazni, nagyon minimálisan de barna és felek, hogy elvetelek ujra. Az orvosom keddre hívott be progrszteron vérvételre, hogy kapjak utrogestant, de én nem várok addig, hogy elveteljek ujra. Bizonyítottan sárgatest elegtelensegem van.
2015. okt. 30. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Ma kezdtél el barnázni.. De képes vagy várni holnapig..?! Hát jó ...
2015. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A Kislányomat nem hagyhatom itthon...
2015. okt. 30. 21:16
 3/13 A kérdező kommentje:
És ma éjjel hova menjek? Mert válaszolni nem válaszoltál
2015. okt. 30. 21:17
 4/13 anonim ***** válasza:
Bmelyik kórházban van ügyelet
2015. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben sajnos ha valoban nen volt akire hagyd a kislányt"Szomszéd"akkor elkellet volna vinned magadal ha tenyleg nem volt mas lehetőséged még a mai nap folyamán.

Bar az is erdekes hogy 2veteles utan nem kaptal semmi gyógyszeres kezelését arra hogy a sargatest hormonod helyreálljon. Igy most vagy megmarad a baba vagy nen😞

A vetélés hosszu folyamat bar gondolom ezt te ia tudod.

Holnapig nen hinnen hogy lenne barmi is.... Max verezni kezdesz.

De hogy negnyugtasalal en is barnaztan ...es sajnos 12hetesen veteltem el....nekem Ennyire elhúzódott holott megfeleloen fejlődött es szivhangja is jo volt.



Holnap reggel mindenfele kepen menje orvosshoz...a hozzad közelebbi ügyeletre!!

2015. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is most mennék. Akármilyen ügyeletre, teljesen mindegy.
2015. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miert nem mentel ma ?
2015. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mára abbamaradt a barnazas, de megyek az ügyeletre. 4 hetes vagyok, keddre hívott az orvosom hogy kell-e progrszteron pótlás vagy sem. Kedves utolsó feljebb már leírtam, hogy miert nem tegnap mentem.
2015. okt. 31. 07:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne is törődj velük, vészmadarak! Akárhányszor kiírtam egy kérdést számomra szokatlant tapasztaltam, az volt, hogy miért nem megyek azonnal ügyeletre. Hát hogyne majd hetente járhattam volna az 50km-re levő ügyeletre, mint mindig kiderült teljesen ártalmatlan tünetekkel.
2015. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4 hetes vagy? Tehát voltál már orvosnál is, aki megállapította a terhességet. Ő mondta ezt, hogy 4 hetes?

Nekem soha nem mondtak ilyet, a terhességi tesztemet a nemvárt előtt csináltam, akkor voltam 4 hetes terhes. Aztán mentem a dokihoz uh-ra, 5 hetesen.


A kérdésre: én nem várnék, akkor a gyereket vinném magammal, vagy megkérnék valakit, hogy jöjjön át. De gondolom, apja is van. Ez fontos dolog, ha baj van, minden perc számít. Nekem 4 korai vetélésem volt, tudom.

Bárhova mehetsz ügyeletre.

2015. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!