Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedhető terhesség alatt a...

Szedhető terhesség alatt a Greem Mix 9 kapszula?

Figyelt kérdés

Ez az egy dolog vált be a sok gyomorsavamra. Most terhességem elején járok és nem tudom, hogy árthatok-e vele.

Köszönöm a válaszokat!


2015. nov. 4. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nemsokára jönnek az orvosok és megmondják. Bízd ismeretlenekre a gyereket egészségét.
2015. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
*gyereked
2015. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki tudna a kérdésemre válaszolni azt nagyon megköszönném!
2015. nov. 5. 11:12
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Van aki tud. Az nem más mint egy orvos.
2015. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezért biztos nem futok el a legelején egy orvoshoz.

Bíztam benne, hogy akad itt valaki, aki már feltette ezt a kérdést az orvosának.

De csak te jutottál nekem kedves válaszoló...

2015. nov. 5. 14:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagy örömödre :) De nem kell futni mert 1 perc alatt fel is lehet hívni. Amennyi idő alatt leírtad a kérdést, annyi idő alatt telefonon megtudtad volna a választ.
2015. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jelenleg még nincs orvosom.


Ritkán van tapasztalatom rosszindulatú emberekkel, hogy miért jó ilyennek lenni, soha nem értettem.


Köszönöm a hozzászólásaidat, tanulságos volt!

2015. nov. 5. 16:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak neked akarok jót, ha nehéz is elhinned. Ezen az oldalon akárki akármit mondhat névtelenül. Mondhattam volna azt is, hogy én szedtem ilyen kapszulát és nem volt semmi gond. De ha a magzattal lett volna valami, ki lett volna a hibás? Nem én, hanem te, mert hittél egy idegen embernek felelőtlenül. Amúgy ezt a terméked oldalán találtam.


"Többen kérdezték tőlünk, hogy javasoljuk-e kismamáknak a Green Mix 9 fogyasztását. Egy nő életének legcsodálatosabb időszaka, amikor áldott állapotba kerül. Ugyanakkor szervezete soha nem tapasztalt megterhelésnek van kitéve, amikor az új élethez szükséges tápanyagokat biztosítania kell. A magzat és a csecsemő szinte minden ásványi anyag- és vitamintartalékát kiszívja az édesanyának. Sőt, az anyatej is lúgos, így a szoptatás során lúgosító anyagokat von ki a baba a mama szervezetéből. Ezért a kismamáknak nem csak a vaspótlásra kell gondolni, hanem a lúgosító pufferek haladéktalan feltöltésére is.


Évtizedek óta ismeretes, hogy a várandós és a szoptatós kismama magnézium szükséglete megháromszorozódik. A Green Mix 9 zöld válogatottjához (búzafű, lucerna, zöld zabfű, zöldárpa, csalán, petrezselyem, zöldtea, papaya, borsmenta) még három „idegenlégióst” hívtunk a csapatba. A természetben a zöld szín a növényekben megtalálható klorofill jelenlétére utal. A klorofill „szíve” a magnézium. A magnézium nem egyszerűen csak lúgosító anyag, hanem a csapat kapitánya, irányítója, szellemi mentora. Ez az első anyag, ami azonnal csökken a szervezetben, ha intenzív fizikai, lelki megterhelés ér bennünket, vagy gyógyszereket fogyasztunk. A várandósok mellett a fogamzásgátlót használó nők is különösen figyeljenek a megfelelő mennyiségű magnézium bevitelére. Napi 350 mg magnéziummal csökken a cukorbetegség és a szívbetegség kialakulásának veszélye, megszűnhet a migrén. A Green Mix 9 zöldkeverékben a magnézium a C-vitaminnal is szerves kötést alkot, így lehetővé válik a tökéletes felszívódás"

2015. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. nov. 7. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!