Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisbabát várok, de buli után...

Kisbabát várok, de buli után derült ki? Baj lehet?

Figyelt kérdés
Szombat este elmentünk ismerősökkel kicsit kikapcsolódni, ittam egy pohár bort, meg kettő feles likört, másnap reggel csináltam terhességi tesztet, mert késett már 5 napja, és pozitív lett. A kisbabát megszeretnénk tartani viszont, viszont baj nem lett, hogy ittam kis mennyiségű alkoholt? Olvastam, hogy 6. héttől ajánlott orvoshoz menni, most elvileg 4 hetes, jövőhéten mennék dokihoz, vagy e-miatt menjek hamarabb? Előre köszönöm a válaszokat!

2015. nov. 9. 16:57
 1/7 anonim válasza:
Ez semmit nem fog ártani neki,még nagyon a terhesség elején vagy. Várd meg a 6.-7. hetet a dokival.
2015. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz semmi baja. A terhességi heteket viszont az utolsó menstruáció első napjától számolják, jövő héten menj nyugodtan az orvoshoz.
2015. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem lesz semmi. Meg magzatrol sem embriorol sincs szo, esetleg zigotarol... sok boldogsagot!
2015. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. nov. 9. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem nem tervezett terhessegem volt, 11. heten tudtam meg kb, es azelott en is volt, hogy buliztam, tobbet ittam, mint te. sot, egyszer ra is gyujtottam, pedig soha nem szoktam! de akkor pont igen... vizipipaztam is nem egyszer. de szerencsere makk egeszseges a baba :)
2015. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egy barátnőm lány búcsúja után teszteltem pozit, szerinted : D

Makk egészséges kislányom született.

2015. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az elso par hetben egyebkent is a mindent vagy semmi elv van ervenyben tehat ha karosodik akkor el.is.megy. ha megmarad akkor pedig nincsen semmi.baja.

Gratulalok

2015. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!