Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez így szokott lenni? Remélem...

Ez így szokott lenni? Remélem minden oké.

Figyelt kérdés

Most vagyok 12 hetes, de már 11-ik héten elmúltak a rosszúlléteim, meg az energiáim is visszanyertem, és annyira jól érzem magam mint ha nem is lennék terhes O.o

Bár a pocakon elkezdett egy icipicit emelkedni, azon kívül semmi. Ez így szokott lenni?

(Holnap után megyek nődokihoz kontrollra)



2015. nov. 10. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Altalaban igy van de mindenki mas :)
2015. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerencsére a tünetek nem szülésig tartanak. Ilyenkor már elkezd valamennyire csökkenni a hcg ezért megszunnek a tünetek általában. A szerencséseknek egyáltalán nincs semmilyen tünetük. Van akinek már 8 hetesen (mint nekem), gyakran 12 hetes kor körül elmúlnak és a pechesebbeknek végig vannak így a tünetek megszűnése semmi rosszat nem jelent.
2015. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hónap alatt nem volt semmilyen tünetem. Jó, nem számolom bele az epe túltengést amit néha ki is hánytam hajnalban, de az epehólyag eltávolítás után nem hinném, hogy túl szokványos lenne. Szóval én a 9 hónap alatt egyáltalán nem voltam hányós, kívánós, étvágytalan, fáradt, stb. A nődokim a haját tépte miatta, mert nem hitte el. Szóval szerintem teljesen normális amit érzel.


Normális az emelkedés is, mert ahogy nő a baba nő a méhed és kiemelkedik a csontod mögül.


Inkább örülj az állapotodnak és élvezd ki.

2015. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!