Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most voltam 20 hetes uh-n nem...

Most voltam 20 hetes uh-n nem látta a doki a gyomor telítődést minden más rendben van normális a magzatvíz mennyiség ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva kell kontrollra mennem nagyon aggodom
2015. nov. 11. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Miert nem a dokit kerdezted ?
2015. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kérdeztem se ilyet se olyat nem mondott nem a magán dokim csinálta hanem esztéká alapon mentem csuszádban volt a doki .....
2015. nov. 11. 12:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Utalhat nyelőcsőrendellenességekre de ne aggódj, èn 4x voltam ...többletmagzatvizem is volt... orvosnàl sohasem volt telítődès delelőtt este mikor 3dre mentem (direkt) meg volt.

Èn uh előtt ezek utàn mindig ettem egy csokit, n2hogy aludjon, alvàs közben senki sem nyel :-)

Szóval a lènyeg teljesen màs okból korababàm lett, de semmi baja egy 18hónaos rosszcsont most :-)

2015. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem ivott előtte! Én ugyan így jártam a 20. hetin, pár nap múlva visszamentem, akkor épp nem volt üres a gyomra. Nézd meg a 12. heti uh-t azon is szokott lenni gyomortelődés, ha ott rendben volt, biztos hogy csak nem ivott éppen!
2015. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a 12 hetes uh-n minden ok volt a gyomrával
2015. nov. 11. 14:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ez volt, ugyanígy nem mondtak semmit, 1 hét múlva mentem és minden rendben volt. (persze addig a neten utánanéztem és rengeteg rendellenességet és durva betegséget találtam, addig idegbeteg voltam, majd megnyugodtam.....)
2015. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mandiga ***** válasza:

Én ugyanigy voltam. 2 hetente jártam ultrahangra, mire az orvos közölte, hogy lehetséges, hogy nyelőcső rendellenesség ami az élettel nem összeegyeztethető és a szülés után azonnal műteni kell. Legalább 4-szer voltam, és egyszer sem volt jó, majd késöbb egyszer jó volt, utánna nem küldtek ultrahangra, habár én éreztem, hogy valami nincs rendbe, végig aggódtam, még a szülőágyon is, nagyon gyorsan meg is szültem, de rettegtem. Mikor megszületett közölték, hogy egészséges, másnap a viziten vették észre, hogy lágyszájpad hasadékos. Gondolom ez okozta a magzatvíz telődés gondot. Azóta egy éve már megműtötték, most 3 éves az angyalkám. Ez nem jelenti azt, hogy nálad is gond lehet, viszont én a helyedbe elmennék 3 vagy 4D ultrahangra, az többet megmutat, és megnyugszol utána.

Szorítok, hogy ne legyen semmi gond. Gratulálok a babádhoz, és sok-sok egészséget kívánok nektek.

2015. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat hétfőn megyek uh-ra aztán 4d-re bár azt mondta a védőnő meg a doki hogy minden más eredmény tökéletes így ne aggodjam túl lehet csak nem nyelt akkor
2015. nov. 12. 09:15
 9/9 mandiga ***** válasza:
Nekem is tökéletes volt minden más eredményem. Szorítok neked, és írd majd meg mi volt az ultrahangon. Nem lesz semmi gond. :)
2015. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!