Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Csúcsos" hasról van képetek,...

"Csúcsos" hasról van képetek, vagy link, ahol megnézhetném, hogy az milyen, mert nem nagyon találtam neten?

Figyelt kérdés
Mindenki odavan, hogy csúcsos a hasam, pedig ugyanolyan gömbölyű, mint kislányomnál anno. Nekem mást jelent a csúcsos, mint a gömbölyű, de nincs összehasonlítási alapom!
2015. nov. 16. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Ha elküldöd az email címed megpróbálok képet átpasszolni.Nekem "csúcsos" volt,az idősebbek mind kérdezték kisfiú ugye? És lányom lett,azóta nem hiszek ebben,h a formából el lehet dönteni.
2015. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ide hogyan kell belinkelni?:-)
2015. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
képfeltöltés.hu és oda tudsz képet feltölteni és akkor link lesz belőle és azt kijelölöd és ide válaszként beteszed. Bocs, de szeretnék anonim maradni, emailcímet nem adok, de itt tudsz privát üzenetet is küldeni.
2015. nov. 16. 19:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! Én is lányt szeretnék, és megőrjítenek, h fiam lesz, mert csúcsos a hasam, mikor nem is az!!!!!!!
2015. nov. 16. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,csak ilyen képet találtam.Nekem mindenki azt mondta,hogy csúcsos,fiús poci.Pedig kiscsaj lakott bent ;-)
2015. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!