Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feszules a mehem also reszenel...

Feszules a mehem also reszenel, enyhe szurkalas. Ez mar joslofajas?

Figyelt kérdés
Elso babamat varom, nem tudom milyen erzes. Enyhe menzeszes feszules de nem kimondott fajas. Az orvos uh-on mondta hogy a feje beilleszkedett. 3300 g. Szemeremcsontom mar 2 hete faj, de semmi egyeb. Mar nagyon varom. Minden kemenyedes es feszulesnel.remelem azt hogy tenyleg beindulnak a fajasok.
2015. nov. 17. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem tágulsz. Hány hetes vagy? Nem zárom ki azt se, hogy jósló fájásaid vannak, de nekem pl. mikor az volt szakadt le az egész derekam és görcsöltem. Nem annyira, mint egy rendes szülés beindulásnál, mivel kiszűnt a fájdalom és nem bizonyos időszakonként jelentkezett, de eléggé kellemetlen tud lenni.
2015. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! 38 hetes vagyok. És már nagyon türelmetlen vagyok :-). A tágulás is jó. Legalább valami elkezdődött. Külföldön vagyok, itt már szülésig nem lesz vizsgálat, a méhszájat se ellenőrizték egy ideje. Csak azUH os orvos mondta, hogy lent van a feje.
2015. nov. 19. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!