Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik szülés előtt...

Kismamák, akik szülés előtt álltok, Ti sem érzitek a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés
39+2 első babás vagyok,kis folyáson meg pocakkeményedésen kívül semmi jele nincs hogy szülni fogok pedig már nagyon szeretnék menni,volt így más is akinek minden előjel nélkül indult be a szülése?

2015. nov. 20. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokaknál nincsenek előjelek, ezért is nehéz megállapítani, hogy ki, mikor fog szülni. :)

Első lányommal orvosi vizsgálatra mentem, amikor a doki közölte, hogy "no akkor anyuka, maga már nem megy haza innen". Se fájásom nem volt, se nem éreztem semmit, mégis nyitva voltam már, és 9 óra múlva meglett a lányom.

Második lányommal pedig éjjel elfolyt a magzatvizem. Előtte semmi, de semmi jel nem volt, csak jött egy pukkanás, és aztán rohantunk a kórházba. :)

2015. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én három szülés után annyit tudok mondani, hogy minél többedik gyereket vártam, annál kevésbé tudtam, hogy mikor indul be, de amikor rendesen beindult, akkor soha semmi kétségem nem volt felőle. :)

Nálad is így lesz, és igen, mint már fentebb írták, beindulhat teljesen hirtelen is!

2015. nov. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En nagyon varom mar. Szeretnenk ha meg novemberi baba lenne. De semmi jel meg. A baba feje mar beilleszkedett de amugy semmi egyeb. Meg a kemenyedesek sem tul gyakoriak. Persze tudom hogy akar ma is beindulhat. De akar varathat meg 1-2 hetet. Ahol elek, ma jott egy erosebb lehules de csak annyi tortent hogy a babam ma nagyon lusta lett es meg kevesebbet kememyedek. Pedig biztam benne hogy a hideg kicsalogatja :-D
2015. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már 2,5 éve szültem ugyan, de leírom hogy volt:

Reggel voltam CTG-n, dokim meg is vizsgált. Hazafelé bementem egy bababoltba, aztán az Auchanba vásárolni. És a pénztárnál éreztem, hogy valami folyik... De semmi mást. Hazamentem, letusoltam, még mindig nem éreztem semmi különöset. Dokimat felhívtam, mit csináljak, azt mondta menjek be szülni. :-)

Rá 2 órára kezdődtek a fájások, de kibírhatók.

Aztán estére csak meg lett a fiam.

Ez a kiírt dátum előtt 3 nappal volt.

Ja, és jósló fájásom sosem volt.


Szóval nem mindig van előjel.

2015. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt semmi előjel. Egész nap mentünk, mert nekem volt nst-m, férjemet kísértem urológiára, mert olyan vesemedencegyulladása volt, hogy majdnem befektették, boltba mentünk stb. Délután sütöttem egy kis diabetikus sütit (terhességi cukros voltam), este vágtam egy szeletet, arra dermedt meg kellően, leültem a tv elé, hogy végre megeszem és egyik pillanatról a másikra volt egy hatalmas keményedésem, a férjemet is odahívtam, hogy nézze meg, ő viccből annyit mondott, hogy pukk, erre elkezdett ömleni a magzatvíz. Azt hittem, hogy helyben felrobbanok, csak azt hajtogattam, hogy nem hiszem el, egy egész hétre való sütim van, és nem tudom megenni. :-) Azt az egy szeletet sem volt már kedvem megenni. Egy óra múlva a kórházban voltunk, három óra vajúdás után pedig a kezemben volt a kisfiam. Ha valaki aznap reggel azt mondja, hogy este már babázok, nem hiszem el. Pedig a férjem hajtogatta, hogy szerinte aznap fogok szülni, de mindig csendre intettem, hogy még nem, ráérek még (végülis csak 39+3 napos voltam), de nagyon nem szerettem volna szülni, rettegtem tőle (abszolút feleslegesen, teszem hozzá).
2015. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én pl. a 2 babával voltam ctg-n, ami semmit nem mutatott, rá 50 percre kezemben volt a fiam :)

Semmi, de semmi jele nem volt.

2015. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Picsusz ***** válasza:
Mi 38 hetesek vagyunk,de még nekünk sincs semmi előjele,hogy ki akarna bújni.Kis virgoncka odabent,egyre fájdalmasabb mikor feszíti magát,estére nagyon elfáradok,de ennyi.Semmi görcs.December 2-re vagyok kiírva,de nem bánnám ha hamarabb kibújna,nem szeretném ha befektetnének.
2015. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!