Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombik kinek hányadikra...

Lombik kinek hányadikra sikerült? Milyen százalékok vannak? Az inszem elkeserítően kevés 10%. A lombik mennyi lehet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lombikban nem tudok állást foglalni, de az inszemináció nálunk SIKERREL járt! Az első alkalommal várandós lettem. Előttem keményen kaptam a Fostimont ill. tüszőrepi szurit is, de az eredmény magáért beszél. SOK SIKERT NEKTEK is!!!!
2010. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
mi a külömbség a lombik és az inszem között?
2010. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már a 3. inszemre készülök, de elég összetörten. Nehéz hinni abban ami már kétszer nem sikerült, de a doki azt mondta minden hibátlan volt...

Második: röviden az inszemnél csak picit segítenek rá a megtermékenyülésre (előtte stimulálás, közelebb helyezik a kiskatonákat), a lombiknál pedig leszívják a már érett petesejteket, ezeket laboratóriumban megtermékenyítik, és ha ez rendben megy, akkor visszaültetik őket. Részletesen utána tudsz nézni a neten.

2010. márc. 20. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:

%-az nem tudok én sem, de nekünk 4 inszemünk volt sikertelenül, és a 3. lombik lett sikeres.8 hónapos a kislányom. De hozzáteszem én csak 50% eséllyel indultam minden beavatkozás előtt, ugyanis a bal petevezetékem el van záródva.

Kitartás!!!:)))

2010. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Inszemen soha nem voltam. Lombikkal kezdtünk azonnal, nekem a második sikerült :) 18 hetes leszek.

Én ahová jártam elolvastam a %-os tájékoztatást. Szóval a beültetés 32%-os eséllyel lesz sikeres, és ebből a sikerességből 22-25%-os terhesség végződik szüléssel. Szerintem viszont nem szabad a számokkal túl sokat foglalkozni, jó ha tudod mit várhatsz, de úgy kell hozzáállni hogy sikerülni fog. Az elsőben nem hittem, a másodikhoz úgy álltam hogy tuti terhes leszek, beülti után úgy is viselkedtem mint aki babát vár és most itt mocorog a pocimban :)

Kitartás :)

2010. márc. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!