Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Celldömölk...

Mi a véleményetek a Celldömölki szülészetről?

Figyelt kérdés

Ajkai vagyok, de az ajkai kórházat nagyon szidják. A Hollósi doktorhoz jártam minden évben citológiára, így most, hogy teherbe estem is hozzá fordultam, de sokan javasolják, hogy inkább menjek cellbe?

Van véleményetek, tapasztalatotok?

8hkm



2015. nov. 29. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Sokan dícsérik, sokan szidják...ami rossz benne, hogy ha koraszülött lesz a babád, vagy kis súllyal születik(2300g alatt)vagy a szülés közben akármilyen komplikáció lép fel, Celli szülészeten NINCS koraszülött osztály, és viszik a babádat Szombathelyre!Te meg csak saját felelősségre mehetsz utána!!!!

Én ezért választottam helyyette Szombathelyt, mert ott minden egy helyen van!Lehet, hogy Celldömölkön humánusabbak a körülmények, mivel kisebb kórház és kevesebben szülnek, de Szombathelyen ott van minden együtt, és sztem ilyenkor a Baba érdekeit kell csak nézni!(Nem pedig azt, vagy olyasmiket, hogy egyik helyen faágy van másikon vas stb!!!)Amúgy Szhelyen maga a szülészet fullra fel van újítva, olyan mintha nem is kórházban lennél.Nem tudom Ajka milyen messze van, mennyire lenne praktikus Neked!

Amúgy meg tudom, nem kell mindig a legrosszabb verzióra gondolni, de az ember fejében mindig ott motoszkál....

Most a 3.babámmal vagyok terhes, és Semmi pénzért nem mennék Cellbe!

Remélem tudtam segíteni :)

További jó babavárást :)

2015. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!