Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik lehetnek ezek a kiütések?...

Mik lehetnek ezek a kiütések? Bajt okozhat a babának szerintetek?

Figyelt kérdés

Most vagyok 16 hetes várandós.kb. 2 hete bal kézfejemen megjelent pár viszkető kiütés.Egy darabig csak ott volt, kis foltban, utána a bal kézfejemen is megjelent majd a 2 térdemen.Most bal könyökömön is van és a bokáim felett is kis foltban. Úgy néznek ki mint az allergiás kiütések. Napközben nem de lefekvés előtt mindig nagyon viszket. Egyéb tünet nincs, baba szépen nő.Nem váltottam tusfürdőt, mosószert meg semmit, a fém allergián kívül nem jelentkezett sosem más túlérzékenység.

A védőnőnek és a dokinak is mutattam. A védőnő rémisztgetett,hogy van most valami kéz-láb-száj betegség.De az lázzal jár. A doki annyit mondott kérjek időpontot a bőrgyógyászatra. Kértem és leghamarabb december 30ra kaptam.

Sudocrem valamennyit enyhít rajta, de nem mondanám túl hatékonynak.

Valakinek esetleg volt már ilyen? valami tipp ,hogy mi lehet ez? Kinek mi vált be?



2015. dec. 4. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ekcema vagy akar gomba is lehet, bar inkabb az elso, mert az inkabb az esti orakban tud nagyon viszketni. Bephanten krem, estleg Canestent is probalhatsz. Nem szabad, hogy szaradjon, szellozzon es ne legyen tul melegen. Mososzer valltas esetleg es ne hasznalj oblitot vagy kifejezetten sensitiv fajtat.
2015. dec. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Házidoki azt mondja allergia. Kaptam szteroidos kencét. Megpróbálom lecserélni a mosószert és kipróbálom, hogy milyen ha nem azt a fajta magnéziumot szedem amit eddig, hátha a vivőanyagra lettem allergiás.

2015. dec. 11. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!