Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor várhatom hogy utalják a...

Mikor várhatom hogy utalják a táppénzemet?

Figyelt kérdés
Február 1-től vagyok táppénzen, az első 15 napot kifizette a munkáltató, a többit nem ők fizetik mert nem tb kifizetőhely, 2 hetenként adom le a papírokat a munkahelyemen és ők küldik tovább, de eddig még nem kaptam semmi pénzt.
2010. márc. 22. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én január 4-től vagyok táppénzen!Az első 15 napot nekem is kifizette a főnököm!Január másod felét pedig a múlthéten kaptam meg a postán!Jó sokára!Azóta semmi!Gondolom most már fogják küldeni folyamatosan!26 hetes kismama
2010. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...addig ülnek rajta, amíg tudnak.

Én 2009. dec 17-től vagyok táppénzen. A decemberit megkaptam február közepén (!) azóta semmi, pedig mindjárt április, 5 nap múlva szülök. Gondoltam a januári táppénzből feladnék pár csekket,meg tudom még venni a mellszívót,gyógyszertári cuccokat a babának, de úgy néz ki, nem. Nagyon mérges vagyok, nem értem, miért kell így ellehetetleníteni az embereket. Ilyenkor hova kell fordulni?

Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, csak ha azt olvasom, "táppénz" egyből felmegy a vérnyomásom...

2010. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia. én február óta vagyok táppénzen és március 18 körül kaptam meg az elsőt,az első 15 nap betegszabadságot pedig kifizette a munkáltató.rendesen és időben.ez sokszor attól függ hogy a könyvelő ahová leadod a táppénzes papírt meddig ül rajta.szerintem én viszonylag hamar megkaptam.
2010. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, második vagyok!

Én ma reggel felhívtam őket, hogy mi van. Azt hittem, bunkók lesznek, de egy nagyon kedves nővel beszéltem, aki végignézte a dolgaimat, és azt is megmondta, mikor utaltak.

Menj fel a www.oep.hu-ra, van egy olyan fül, hogy ügyfélszolgálat, itt ki tudod választani a megyédet, és az illetékes kirendeltséget. A TAJ kártyát tartsd kéznél, a számát kérni fogják.

2010. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!