Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Yoni masszázs lehet jó hatássa...

Yoni masszázs lehet jó hatással a kismamára és a babára?

Figyelt kérdés
Ismerősöm Yoni masszázst tanul, vizsga előtt áll, és meghívott hogy gyakorlásképp kényeztessen, ellazítson. 16 hetes vagyok. Vélemények?

2015. dec. 7. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
'Ismeros'? Es a parod megis mit szolna mindehhez? Egyaltalan tudod, hogy mirol van szo?
2015. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem mindenkinek heppy az élete, nekem nincs párom...

Tudom miről van szó, de még nem tapasztaltam.

2015. dec. 7. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
16 hetesen mar nincs meg a gyerek apja? Az szep teljesitmeny am...
2015. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt egyeztetni kéne a nődokiddal hogy terhesen lehet e egyáltalán.
2015. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bántani, hogy 16 hetesen nincs meg a párja..épp elég rossz végigcsinálni egyedül az egészet.

Szerintem kérdezd meg a dokidat inkább, mert minden terhesség más! :)

2015. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó hogy mellettem állsz. Kegyetlen a világ és szemét a sors! nem párkapcsolati kértést tettem fel.


Annyit tudok, hogy nincs gond a terhességgemmel, és a méhszáj is zárt ahogy annak lennie kell.

Most szabin van a nődokim, jövőhét jön csak vissza, addig meg esedékes lenne a masszás :)

2015. dec. 7. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
Pff erről minek megkérdezni a dokit? Szexelni is lehet, ez se más.
2015. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!