Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » CRL kérdés:Szerintetek 9+4...

CRL kérdés:Szerintetek 9+4 napos babánál jó a 24,3 mm?

Figyelt kérdés

9+0-ás napon volt UH akkor volt 23 mm, és rá 4 napra szintén el kellett mennem UH-ra mert pecsételtem (házasélet miatt), s minden rendben volt akkor a CRL:-re 24,3 mm-t állapított meg. Nem kellett volna 4 nap alatt többet fejlődnie? Csak néztem pár oldalt s több oldalon is azt írják hogy kb 28 mmesnek kell lennie, télleg így van?

Bocs ha túlaggódó vagyok!



2015. dec. 8. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez tökéletes eredmény. Általában úgy számolják a CRL-nél, hogy 6 hét + a mm napjai = terhességi kor

Tehát neked most 24,3 mm-t mértek az 6 hét + 24,3 nap (ami ugye 3 hét és 3 nap meg egy kicsi :)).Tehát az pont 9 hét 3 nap és egy pici tehát a terhességi korodnak megfelelő, de egyébként az hogy csak ennyit nőt nem biztos, hiszen pontosan sosem lehet mérni (ezért is van később is, hogy csak becsülnek), ha aznap még 2x megnéztek volna valszeg 2x más eredményt kaptál volna. Szóval nyugi.

2015. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh dejó, köszönöm a megnyugtató választ
2015. dec. 8. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen pici különbség simán lehet ugyanannál a szonográfusnál is, hát még ha különbözőnél voltál, különböző géppel..szóval ne izgulj!:)
2015. dec. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ott körül volt, 9 hetesen voltam dokinál.

Pár mili különbség elő szokott fordulni a mérés pontatlansága miatt is. Ha van szívhang, akkor nem kell aggódni, ő fejlődik szépen. :)

2015. dec. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgyan annál az orvosnál voltam, remélem is hogy nincs semmi :)
2015. dec. 9. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!