Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Februári babáknak mire van...

Februári babáknak mire van szükségük?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az öltözködésre, a lakásban levő hőmérsékletre.S nagyából mikorra tehető az első kimenés időpontja.
2015. dec. 9. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Lakásban hosszú ujjú rugi, vagy hosszú ujjú body harisnyával elég, ennél jobban nem kell beöltöztetni. Hazajövetelkor rétegesen öltöztesd,rugi, kis kardigán, kötött sapka és nem túl vastag overall legyen rajta. az autóba ennyi elég, arra a pár percre amíg a szabadban vagytok még betakarod egy pléddel.

Mi 3 hetesen, tehát már márciusban voltunk először sétálni, de az is csak egy nagyon rövid séta volt. Kezdetben sétához úgy öltöztesd, amit már írtam, később meg úgyis időjárástól függ. De átlagosan úgy öltöztesd fel, ahogy te is jól érzed magad.

2015. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Február 24-én született a lányom, 28-án mentünk haza.

Március 3-án kivittem a teraszra levegőzni. De nekem a dokim is meg a védőnőm is azt mondta, felesleges az ablakot nyitogatni, ha már úgyis felöltöztetem, vigyem ki nyugodtan. Március 15-én másfél órás sétán voltunk vele.

Én az elején rövidujjú bodyt adtam rá rugdalózóval. Amikor kimentünk, akkor még egy pulcsi, overál, vastag takaró. Mondjuk abban az évben enyhe volt a február, meg hamar jött a tavasz is. Igazi hideget csak következő télen érzett. :)

A lakásban nálunk alapból 21-22 fok volt, ennél nem is nagyon csináltunk melegebbet, csak fürdésnél.

2015. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fiam februari, igaz mar 6 eves lesz, de meg emlekszem. :)

A hazban nalunk egyenlo homerseklet volt kb mindenhol, 21 fok.

Ejjel en hosszu ujju bodyban es halozsakban altattam, nappal rovid ujju bodyban volt es normal vastagsagu pamut rugdalozoban altalaban.

Szerette, ha betekertem pledbe, amikor etettem, el is aludt benne mindig, de ahogy leraktam le is tekertem rola, mert beizzadt.


5 napos volt, amikor kivittem, nem nagy seta volt, csak beoltoztettem es a kertben voltunk kb 5 percet. Utana viszont mar minden nap kivittem egyre hosszabban. (Mivel volt is nagyobb gyerek, igy nem is tehettem volna meg, hogy sokaig nem mozdulunk ki a kicsivel.)

2015. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ujszülötteknek sem kell tulfűteni a lakást igy a 21 fok tökéletes. Ebben én rovidujju bodiban és egy hosszuujju rugiban, vagy hosszuujju body és vékony kantáros rugi azaz ujjatlan rugiban altattam takaroval. Kimenetelhez vastag sapka body + rugi vagy nadrág hosszuujju polo zokni, kardigán bundazsák ban vittem de csak kézben ki 3 hetesen először 5perc . masnap 10 perc. Majd babakocsiban plusz egy réteg takaró alá ill fölé 20perc. Mindigmegnéztem mennyire meleg a kis tarkója ha nagyon forro netán nyirkos volt levettem a takarót.
2015. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja még annyi h nallunk nem egyenletes volt a homérséklet 18-21 fok kozt ingadozott. Éjjelre volt hogy vékony cérnasapit is adtam ra.
2015. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!