Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj van? Mit csináljak?

Baj van? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hetfőn kénne mennem ultrhangra meg nem láttak semmit mondtak hogy lici még nagyon. 7 napja késik a mensin. 5 pozitiv tesztem van. Most voltam kint a mosdoba es nem tom milyen folyás ez halvány barna vagy nem is tudom nem teljesen vér. A derekam iszonyatosan fáj. Volt vetélésem is sajnos nagyon meg vagyok ilyedve valami baj lesz? Lehet ilyen folyás? Annyira félek azóta csak a sírás van rajtam.

2015. dec. 9. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, az a biztos.
2015. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az átlátszó, vagy fehér folyás normális terhesség alatt, ha bármilyen színe van az már nem. Ha a derekad ennyire fáj az sem normális. Nekem is voltak görcseim, de teljesen elviselhető mértékűek. Ha van a közeletekben kórház, akkor menj be a szülészet ügyeletére.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2015. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2015. dec. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem irtam csak dolgozni voltam. Ma megyek magánhoz megvizsgáltatom magam. Nem akartam igy dolgozni de a hazi orvosom nem irt ki. De rem most a magán doki segít. Azóta semmi nem jött csak a derekam akar leszakadni
2015. dec. 10. 10:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!