Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Quamatel Mini 10 mg filmtablet...

NikiDávid kérdése:

Quamatel Mini 10 mg filmtabletta gyomorégesre?

Figyelt kérdés
Sziasztok, higgyétek el muszáj volt gyógyszerhez nyúljak 38 hetes vagyok és 3 napja muszáj 1 szemet bevegyek, a renit nem hat már 3-4 db bevettem akkor sem! Fent a torkomban érzem folyamatosan hogy ég hányingerem van szét szakad a torkom, csak nem lesz baj hogy szedem ezt gyógyszert ?

2015. dec. 19. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz baja, azt mondják, ha muszáj, akkor muszáj. Nem ajánlott gyógyszer, de én is szedtem a terhesség alatt, orvos szerint, ha kell, akkor kell, kész.
2015. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és az kimaradt, hogy én a 40mg-osat szedtem, ami receptre megy.
2015. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mandiga ***** válasza:
Nekem terhesen rettenetesen égett a gyomrom a vége felé, aludni sem igazán tudtam, sokat szenvedtem. Vegyél tisacid tablettát, recept nélküli, nem drága, és terhesek is szedhetik. Nekem bevált.
2015. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mandiga ***** válasza:
A Rennie tabletta lóturót sem ér, csak addig használ amíg szopogatod. Ehetnél mentolos cukorkát is, ugyanaz.
2015. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!