Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl hasonló név ikreknek?

Túl hasonló név ikreknek?

Figyelt kérdés

32 hetes terhes vagyok, egypetéjű ikerlányokkal. A férjemmel eddig három olyan névpárt találtunk ami mindkettőnknek tetszik, viszont nem tudunk dönteni.

A nevek: Amina-Alina, Nóra-Norina, Emma-Hanna


2015. dec. 21. 12:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem, az én véleménem szerint a hasonló hangzású nem a legjobb.Ha ti nem is, de majd oviba, suliba tuti becézni fogják őket, így az első kettő nem túl praktikus.Az Emma-Hanna variáció tetszik nekem a legjobban.Nagyon szép nevek :)
2015. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2 lanyom van, nem ikrek, de igy hivjak oket, Hanna, es Emma ;-)
2015. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Emma-Hanna. Ikrek, és még a nevük is egyforma...ne szúrjatok ki velük.
2015. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is az Emma, Hanna. NE adjatok annyira hasonló neveket.
2015. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nagy kiszúrás lenne a túl hasonló név, szóval a 3 választható közül egyértelmű az Emma-Hanna
2015. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Szerintem akkor maradunk az Emma-Hannánál, de egyéb más ötleteket is szívesen fogadok :)

2015. dec. 21. 13:19
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen Emma-Hanna

Ugyanaz a születési dátum. Ugyanaz az anyjuk neve, ugyanaz a vezetéknév, legyen szinte ugyanaz a keresztnév is?

Szerintem is kiszúrás ikreknél. Ők két különböző ember, két különböző egyéniséggel.

2015. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből a hatból az Emma és a Norina tetszik a legjobban. Tényleg nem kell egyforma nevet adni nekik! Gyakorló anyukaként pedig úgy gondolom, ha a kezdőbetű sem ugyanaz, akkor nagyban megkönnyíted a saját dolgodat, amikor meg kell jelölni a holmijukat! Az egész nevét nem tudja még kiolvasni egy 3 éves, de a kezdőbetűt, ha csak az övé, már felismeri! ;)
2015. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem 3 gyerekem van mind M betüs és folyton keverem öket ... :-D

Szal ha teheted semmi esetre ne adj hasonló nevet nekik nem elég h egyformák de még a nevük is ... Össze fogűd keverni öket e miatt hidd el nagyobb korban zavarni fogja öket ...

2015. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%

Nekem az Amina es az Alima tetszik speciel.:) az en lanyomnak Lina lesz a neve.

Szerintem aranyos, ha hasonlo hangzasu a nevuk, semmi baj nincs vele:)

2015. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!