Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit be vagyok panikolva!...

Kicsit be vagyok panikolva! 8hetes terhes vagyok! A parommal szeretkeztunk es azota barnas folyasom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez mikor történt? Ha nem múlik el, akkor menj el az ügyeletre, akár most, éjjel is. Feltehetően amúgy nincs nagy baj, de jobb, ha lát orvos. Lehet, hogy elpattant egy ér, és amiatt van egy minimális vérzés, de az is lehet kevés a progeszteron, akkor arra gyógyszer kell. Orvos tudja csak megmondani, hogy mi okozza, és azt is, hogy mit kell vele csinálni. Lehet, hogy csak pihenés kell, és mást nem igényel, de lehet, hogy gyógyszer, vagy akár kórházi megfigyelés. Tényleg rengeteg sok oka lehet, bár általában nem túl komoly, de a lényeg, hogy orvosi vizsgálat nélkül nem lehet megmondani, hogy mitől van, és hogy mit kell tenni. Minden esetre, amíg nem lát orvos, addig ne nagyon erőltesd meg magad, pihenj, feküdj le.
2015. dec. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen . Nem volt a páromnak semmi nemi betegsége szó se essék róla , de szeretkeztünk és pár napra barnás folyásom volt . Mivel kismamaként más a védekező mechanizmus meg buta voltam es mindenféle intim mosakodót használtam gondolva na akkor vigyázunk a perfekt tisztaságra , mégis az történt hogy a hüvelyflórám elgyengült és nem volt ami megvédjen így valami egész jelentéktelen dolog bekerült és valami fertőzésem lett. és attol volt nekem . Én canestent kaptam rá . Utàna minden oke volt .
2015. dec. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj be a dokidhoz nézze meg inkább.
2015. dec. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elötte nem volt ilyen, és rögtön sex után jelentkezett, akkor a sextől volt, pont pár hete volt ilyenem, de nekem kisebb mennyiségű vér volt rögtön sex után. Felhívtam akkor a kórházat és a doki is azt mondta tuti a sextől van de ha nem múlna el másnapra és görcs is társul hozzá menjek be... de elmúlt
2015. dec. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap történt! A tegnap meg erősebb volt de nap végére gyengült. Ma is mar gyengebb!
2015. dec. 27. 10:57
 6/6 anonim ***** válasza:
A szex oxitocint termel, ami méhösszehúzó hatással bír. Két dolog történhetett: vagy hevesebb volt a szex és megsérült a hüvely fala, vagy a méhnyak, vagy a méhedből jött a vér és levált esetleg egy kisebb, vagy nagyobb darab nyálkahártya. Ez önmagában még nem biztos, hogy veszélyes. Haematoma a neve és sok kismamának van a terhesség elején, nálam is volt, de ha rossz helyen van, vetélést is eredményezhet. Ezt viszont csak uh-val az orvos fogja tudni megmondani neked. Szóval, ne kockáztass, irány az ügyelet! Ha haematomád van,kapsz progeszteron gyógyszert, ami segíthet.
2015. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!