Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen nev illene a Steiner...

Milyen nev illene a Steiner vezeteknev melle?

Figyelt kérdés

Mar vannak kedvencek de erdekel hogy ki mit adna melle :)

Ferjem Daniel,en Nora,kisfiunk Dominik,kislanyunk Hanna,ugyhogy ezek a nevek kilove.Meg nem tudjuk a pocaklako nemet ezert kislany-kisfiu nevek egyarant erdekelnenek:) koszonom


2015. dec. 29. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Steiner Anna, Panka, Villő, Hella

Steiner Ármin, Ábel, Zalán, Márkó

Majd elárulod később, hogy melyek a Ti kedvenceitek?

Boldog babavárást.Én is a 3.babámat várom :)

2015. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
28.hetben vagyok es ugy nez ki h kukacot novesztett a kis bebi.A nevek:Oliver es Benedikt,ha megis kishercegno lenne akkor Liza es Szonja a befuto,ugyanis mi kulfoldon elunk es nemzetkozi nevet kerestunk.A te gyerkoceidet hogy hivjak es pocaklakot?Hanyadik hetben vagy?Es koszonom a valaszt:)
2016. jan. 16. 09:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Olivér nagyon jó, az nálunk is befutó volt egy darabig, de aztán végül régi magyar neveket választottunk.Még a 13.hétben vagyok, úgyhogy nem tudjuk a nemét, és még ötletek sincsenek a nevét illetően :)
2016. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!