Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes helyett 18 hetesnek...

21 hetes helyett 18 hetesnek állapított meg az ultrahangos ilyen LÉTEZIK?

Figyelt kérdés
A 12. heti ultrahangon visszavettek 1,5 hetet ( nem akkor volt peteérés stb )onnantól számítva ma vagyok 19 hetes 2 napos (2 hete voltam más ultrahangon ott 17, 2 naposnak mondtak tehát ez volt okés két héttel ezelőtt). Ma a nagy genetikai teszten közölte a nő hogy még 18 hetes sincs. ergo már 3 hetet visszavettek....a 12 hetit megértem a kiszámíthatlan peteérés miatt de ez..?
2015. dec. 30. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A mérete miatt mondták, a mérete alapján ennyi idősnek felel meg.
2015. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pont most olvastam egy nőgyógyász által írt könyvben arról, hogy a számítást a peteéréshez viszonyítják ami így gyakran 2 hetes eltérést is jelenthet szóval akkor sztem a 3 hét is lehetséges
2015. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha a normáls peteéréshez számítják akkor 21. hetes. ( az első 12 hetes ultrahangon mondták hogy később volt peteérésem ezért mínusz 1,5 hét) , most a 19. heti uh-n megint elvettek 1,5 hetet.
2015. dec. 30. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem is tök ugyanezt csinálták! És én is kiakadtam.

Én megkérdeztem a védőnőt hogy hogy lehet ez, hiszen attól h lassabban fejlődik és ezért jelenleg kisebb, még nem lesz fiatalabb. És akkor most melyikhez viszonyítva számítsak? Azt mondta számítsam ahhoz az UHhoz amelyikhez akarom, nincs jelentősége, a szülés időpontja úgyis csak saccolás, amúgy +-2 hét. Igy én a 12 hetes UH alapján számolom a heteket, mert az alapján volt egy mérete, ebből megállapítják a korát, hülyeség minden UH-n változtatni azért mert kisebb (lassabban nő) mint az átlag.

2015. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok megint. Én azért sem fogadom el ezt, hogy változtatják és levonogatnak, mert ilyen alapon akkor minden UHn elvesznek egy-egy hetet, akkor az ember soha nem lesz 40 hetes... Vagy ha 40. hétre a baba 3200g akkor azt mondják majd h még csak 38 hetes vagy mégis a baba mérete alapján, mert nincs meg a 3500g? Mekkora hülyeség.
2015. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Na,akkor nem csak nekem szamoljak el mindig...Alapbol en mensi szerint 16 hetes vagyok ma.Peteeres szerint pedig 14hetes,mert pontosan tudom hogy mikor fogant.Na most,elmentem 9+3 hetesen UHra akkor mertek 8+5nek amin elegge kiakadtam,megijedtem.Aztan most mentem a genetikaira,ugy hogy jo akkor ahhoz az eredmenyhez viszonyitok amit elutobb mertek a 8+5.Es igy mikor mentem 13+4hetesnek kellett vna lennem,es 12+5nek mert.tokre kiakadtam h akkor most mi is van.nem fejlodik vagy mi?majd most megint ehhez a 12+5hoz fogok szamolni mikor idopontot kerek a kovi genetikaira es ott ra is fogok kerdezni h mi a szosz van
2015. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A pár napos eltérések nem érdekesek amúgy, minden UH és orvos más I(nekem a hematómát nem vették észre a Margit kórházban -pfff- nekem kellett felhívni rá a figyelmet hogy halloooo ott egy 5cm hematóma -előző nap voltam más orvosnál -... úgyhogy ennyire érdekli őket és ennyire pontosak.
2015. dec. 31. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!