Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Condyloma (vírusos szemölcs...

Condyloma (vírusos szemölcs intimtájon) beteg vagyok. Okozhat ez a vírus betegséget, rendellenességet a picurkámnak? HPV vírus jelenléte van hatással a babára?

Figyelt kérdés
10 hetes pocakos vagyok. A tapasztalatokat nagyon megköszönném.
2008. szept. 16. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


nekem is az volt,terhesség alatt sajnos nem kezelhető,bár nekem a 17.hétben altatásban leszedték,de rá 10 hétre visszajött..ugy szültem,nem lett baja a babámnak tőle,dokim azt mondta max szülésnél befolyásoló tényező,ha csak kivül van,akkor jól bekenik betadinnal és nem érintkezik a baba vele,amennyiben belül is található,akkor sajn császármetszés.

én természetes uton szültem,nem lett baja a picinek


8 hetes kisfiu anyuja

2008. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Duofilm oldat elvileg terhesség alatt használható, mert helyileg ható anyag. Kezeletlenül nagyon elszaporodik, elvileg nekem csak kívül van és elég jól kordában tartható, de nem tudok megszabadulni tőle 1 éve.
2008. szept. 16. 10:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Még egy dolog: A doki vizsgálatkor észrevenné ha a hüvelyben is jelen lenne? Én észrevenném, van vmi tünete?
2008. szept. 16. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a doki,semmivel nem kezelhető terhesség alatt,mert az összes oldat,ecsetelő sejtosztodás ellen van...én már 3 éve küzdök vele,,,van h eltünnik condoline oldattól,de utána pár honapra visszajön..másik fontos mivel megtapadnak ezek a virusok a börön,fontos h alul ne borotváld stb. mert ahogy megsérül a bőrfelület ujra előjön..a doki látná,ha hüvelyedben is van,emiatt ne aggodj! meg ami ezta szemölcsöt okozza,a nem a rákot okozó fajtája,de 3 havonta el kell járni szűrésre...én pl, probáltam h lefagyasztottam ,akkor is eltüntek,bár az kicsit fájdalmas volt...immunrendszer erősités kel folyamatosan, arra is figyelj,nekem mikor kicsit gyengül(pl.terhesség) már ki is jön...
2008. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jajj,én folyamatosan szoktam figyelni ,tükörben szoktam meglesni hetente legalább egyszer....hát sajn nehéz ügy ez,és mi már ráadásul védőoltást se kaphatunk ellene...
2008. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!