Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől viszket néha a hüvely...

Mitől viszket néha a hüvely kívülről? 25hkm

Figyelt kérdés

Nem csíp, nem ég. Csak kívülről szokott néha viszketni "szúrni"

Arra is gondoltam h hátha a szőr nő vissza és attól de pl terhesség előtt ezt az érzést nem igazán tapasztaltam, vagy lehet h ilyenkor érzékenyebb ott lent?

Volt már valaki így?

Héten megyek az orvoshoz szóval ezt mindenképp megemlítem neki :)



2016. jan. 3. 22:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Kis szemérem ajkak környékén szokott viszketni..
2016. jan. 3. 22:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, mivel eleve duzzadtabb ott minden, ahogy nő vissza a szőr, érzékenyebb.
2016. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Több folyàs esetleg ami irritàlhatja a bőrt? Én pl ezért cserélek naponta többször bugyit és tisztàlkodok amikor tudok,mert ha tisztasàgit teszek be akkor meg egyből gomba.. 😖
2016. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mióta terhes vagyok érzékenyebb vagyok a szőr növekedésére... Régen meg sem éreztem, most meg szúr, viszket. És csak akkor mikor épp nő a szőr9m, úgyhogy biztos az. De azért mondd a dokinak h nézzen meg, lehet gomba is.
2016. jan. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt mindket terhessegnel,azt hittem elkaptam vmit...De mas panaszom meg egyatalan nem volt :/ 11hetes vagyok es egyik naprol masikra elmult...En is az erzekenysegre v a bovebb folyas maro hatasara gondolok.Amugy en egesz terhesseg alatt az elozonel es most is betadinks tisztassgit hasznalok...Nem kaptam el semmit terhesseg alatt
2016. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!