Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélés után szoktak...

Spontán vetélés után szoktak gyógyszeres kezelést adni a következő terhességnél? Milyen gyógyszert szoktak?

Figyelt kérdés
én kaptam utrogestant a baba mégis elment, sajnos.
2008. szept. 16. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem használt,de én 5 hetesen voltam dokinál és napi 2*2 golyót írt fel.Ez 400 mg a hatóanyagból,a max. adag 600.A dokim biztosra ment.A lényeg,hogy a lehető leghamarabb el kell kezdeni a terh. elején és a 12. hétig használni kell.Én mindíg 1 órával előbb keltem,mint szoktam,felhelyeztem és még 1 órát feküdtem,hogy biztosan felszívódjon.Utána mentem dolgozni.Este pedig lefekvéskor tettem fel és már nem keltem ki az ágyból.
2008. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia mikor a dokid felírta az utrogestant biztos elmondta hogy ha valami genetikai baj van akkor "szerencsére" semmit se ér a gyógyszer!Márciusba volt egy vetélésem a mostani terhességemnél nyaralás miatt napi 3*1et szedtem szájon át utána 2*2-őt a hüvelykapszulából volt egy kis rózsaszínes folyásom és azóta 2*3mat kell használnom szerencsére azóta semmi bajunk.
2008. szept. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!