Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy baja van a magzatom...

Lehet hogy baja van a magzatomnak?

Figyelt kérdés

Ma mértek újra haskörfogatot és ugyanakkora mint 13,5 hetesen volt, most vagyok 17 hetes.

Nem kellett volna már nőnie a hasamnak? Ránézésre se nagyobb.

Ultrahamg csak február 3.án lesz.

Nagyon aggódom.


2016. jan. 5. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy elmennék magánba ultrahangra.
2016. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
Na, az én védőnőm ezért nem mérte sohasem a haskörfogatot. Érzed már mozogni a babát?
2016. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mitől kellett volna, hogy nőjön a haskörfogatod, ha a méhed még ki sem lépett a kismedencédből, hm? Ha elmúlik a kezdeti bélpuffadás, még simán csökkenhet is a haskörfogat. Amúgy semmi jelentősége a hasméretnek, a MAGZAT méretei a fontosak, ami nincs egyenes arányban a hasmérettel még a 9. hónapban sem.
2016. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok biztos benne hogy a babát érzem . De ha a hátamra fekszek értez ilyen gyenge mozgásszerűségeket.
2016. jan. 5. 19:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg abszolút nem mertek haskorfogatot. Jobb napokon kisebb a hasam mert nem puffad annyira. Sztem se aggodj emiatt.
2016. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
Lehet, hogy az már ő lesz. A haskörfogat-mérés kb. olyan ósdi módszer, mint a 16 hetes AFP vérvétel. Nem kell foglalkozni vele. Nekem 1 hónapos kórházi tartózkodás alatt mérte a kórházi védőnő rutinszerűen hetente, de szerintem a konkrét értékekkel a kutya nem foglalkozott.
2016. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ilyen idős terhességnél még valóban inkább a puffadástól nő az ember hasa. Nekem ilyen idősen nem is látszott.
2016. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem sose mertek haskörfogatot, szerintem nem releváns...

Amúgy, nekem 15-16 hetesen tök nagy hasam volt, 17 hetesen meg teljesen összement. Be is paráztam akkor, de nem volt semmi baj, valószínűleg csak lement a puffadás. Most vagyok 25 hetes és nincs akkora hasam, mint 16 hetesen :D A baba jól van, rugdos most is.

2016. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Második gyerkőccel vagyok a 28. hétben az életben nem mértek haskörfogatot :) !
2016. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ReniAdam ***** válasza:
Ó nekem folyton valtozik a haskorfogatom. Semmit nem jelent. Ha óriasi lesz akkor is fog valtakozni a merete csak nem lesz szembetuno.
2016. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!