Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek lent van a pocakja...

Mindenkinek lent van a pocakja, akinek haránt, vagy faros a babája?

Figyelt kérdés
Az enyém nagyon lent van 32 hetesen, másokhoz képest, mondjuk soha nem is volt feljebb. Az első terhességemnél is így volt, faros baba volt. Egy doki azt mondta, hogy ez jellemző a faros gyerekekre, hogy lehúzódnak, hiába, van a méh tetején sok hely. Másnak is ilyen?
2016. jan. 6. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt lenn, bár én alacsony vagyok, így mell alatt rögtön kezdődött a has, nem nagyon tudott az lejjebb menni. :)

Három szülésemből egyiknél éreztem csak kicsi megkönnyebbülést a szülés előtt, jobban kaptam levegőt, de ránézésre akkor sem volt "lejjebb" a hasam.

De lehet hogy én ilyen alkat vagyok.

Első babámmal is mondta szülésznő NST-n, hogy nagyon fenn van még a hasam, aztán aznap indult a szülés.

2016. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 38.héten szállt le, szülés előtt 1 nappal.
2016. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok, még faros a babám és nagyon lent van, a doki mondta is múltkor, hogy egész lenyomja magát, úgy ücsörög, a hasam is olyan "lógós" formájú, mondjuk elég magas vagyok, nincs kényszerben a helyhiány miatt. Már várom, hogy forduljon végre :-)
2016. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem a második gyereknél szóltak be idegenek már alig túl a terhesség közepén, hogy milyen lent van, biztos mindjárt szülök - pedig fejvégű volt és alacsony is vagyok. Úgyhogy szerintem nincs összefüggés vagy nem így.
2016. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!