Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai tanácsadáson (SOTE...

Genetikai tanácsadáson (SOTE I) tényleg kötelező a páromnak is jelen lennie?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy kérdés az egyik válasznál ezt olvastam. Esetleg van olyan, aki egyedül volt, és nem szóltak érte az orvosok? Vagy ez tényleg kötelező? Mert a telefonban az időpontkérésnél a hölgy ezt nem említette.
2010. márc. 26. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam arra a kérdésre, azt hiszem elsőnek. Én voltam 18 hetesen, és igen,a párommal kellett menni, mivel a beszélgetésen neki is jelen kellett lennie. Tőle is egy csomó mindent megkérdeztek
2010. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi speciel ketten voltunk, de nem kötelező. Voltak ott többen, akik egyedül mentek. Senki nem szólt érte. Nem tud mindenki eljönni a munkahelyéről fél napokra a különböző vizsgálatok miatt. Ne aggódj!
2010. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kötelezően ajánlott. Eszembe sem jutna, hogy az ország egyik legfontosabb genetikai tanácsadó intézetébe a párom nélkül menjek. Bizonyos kérdésekre a családfát illetően ő tud válaszokat adni feltételezem. És érezze csak ő is a vizsgálat súlyát.
2010. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


ez volt a kérdés, és itt válaszoltam elősnek


szintén itt is első :))

2010. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nálunk semmit nem kérdeztek a páromtól. Akkor ezek szerint ez függ a doki személyétől is.
2010. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, csak sajnos valakinek vigyázni kell a 13 hónapos kislányunkra, akit akkor kell etetni, pont akkor alszik, amikor az időpontot kaptunk, és senki nem tud rá vigyázni a férjemen kívül. Magunkkal meg csak nem visszük el. Így kénytelen vagyok egyedül meni. :S
2010. márc. 26. 14:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Én magunkkal vinném a kislányt, játékot, ételt vele. Így lennék teljesen nyugodt, felváltva állnánk a sorban párommal. A másik a kicsivel akár a folyosón, utcán is sétálgathat. Ha időpontot kérsz leírva a helyzetet, előre kell engedjenek.
2010. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem vinném. Mi is otthon hagytuk a 11hónapos lányunkat, és hiába volt időpontunk ott álltunk a sorban 4 órán keresztül Többször megkérdeztem, hogy nem felejtettek-e el minket, mert mennünk kéne már a lányunkhoz haza, de mindig csak nyugalomra intettek. Ülőhely nem volt, rengetegen voltak, mindenki ideges, feszült. Biztos, hogy nem vinném, inkább egyedül mennék. És mi van azokkal családokkal, ahol apuka külföldön dolgozik? Azok nem is mehetnének a Sote-ra? Ez badarság, már ne is haragudjatok! Az uh-ra be sem jöhetett a párom, a genetikai tancsadáson meg 2 percig voltunk bent. És ismétlem, semmit nem kérdeztek tőle. Tőlem annyit, hogy milyen vizsgálatokon voltam eddig és miért jöttem. Ezért felesleges volt ott dekkolnia órákat.
2010. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 26. 15:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Én egyedül voltam, semmit nem kérdeztek, és nem szóltak meg miatta.
2010. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!