Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt amniocentézis,...

Akinek volt amniocentézis, hogyan éreztétek magatokat a következő pár napba?

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Nekem.nem volt, de amikor nőgyógyászati műtét miatt kórházban voltam, akkor.három szobatarsamnak is amniocentézise volt, ketten jól viselték, semmi bajuk nem volt, a harmadikuknak volt fájdalma, görcsölgetett, de őt is hazaengedték. Talán ő azért viselte nehezebben, mert 48 éves volt, és amúgy sem problémamentes a terhessége.
2016. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

szia! nekem volt, betöltött 16. héten. úgy volt, hogy a mintavétel után egy órára le kellett feküdni vagy ülni a recepciónál. A dokim azt mondta, egyek utána valamit meg iszogassak, a férjem ott volt mellettem (nálunk a beavatkozásra is be tudott jönni).


Nem volt semmi bajom utána, aznap és másnap pihenés, esetleg fekvés volt előírva, addig nem szabadott szexelni, és mi ki sem mozdultunk, mert bár a dokim mondta, hogy óvatosan lehet, de jobb volt benn feküdni, kinn nyálkás idő is volt. sorozatot néztünk a két napon, összebújva, erősítette a kapcsolatunkat szerintem!


Azt mondta, ha görcsöt tapasztalnék, nyugodtan igyak egy Magnosolvot, de szerinte nem fogok.


Neked hogy telik/hogy telt? Ha még nem volt amniód, szívesen megírom azt is, hogy hogy zajlott.


31hkm

2016. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Teljesen jól viseltem.annyi,hogy izgultam.az eredmény miatt amíg megkaptam.kb egyb hét..de semmi görcs rosszullét
2016. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm szépen. Szerdán fogok menni a vizsgálatra, elsőre nekem is 2 nap fekvést mondtak. Bízom benne nem lesz semmi gond.
2016. jan. 10. 13:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Hol csinaltatod?
2016. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az egyik ismerősöm volt 18 hetesen, neki elment az amúgy egészséges babája. :( Tudom nem ezt akartad hallani és elég kicsi az esélye, de van ilyen.
2016. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 lisa7474 válasza:
100%

Én voltam, 17 hetesen, csak a korom miatt ajànlottàk (41 éves vagyok) én több napon àt pihentem, nagyon féltem a vetéléstöl. Nekem fàjt a szuràs helye pàr napig. Eredményre 1 honapot kellett vàrni.. Minden rendben volt..


Ha tudsz pihenj sokat..

2016. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az esélyekhez, nekem 1:220-hoz volt a Down esélye, az amniós vetélésnek 0,5% (és ugye az összes bele van számolva, akinek bármilyen okból elment a babája, bármikor, de volt amniója). Szóval, nekem a két kockázat egyezett, így megérte megcsináltatni.


Nyilván a kérdező átbeszélte ezt a genetikussal részletesen.

2016. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én is 41 éves vagyok, leleteim rendben vannak, a korom végett ajánlotta a genetikus, mert jobb ha...az a biztos. Amugy pesten csinálják az 1.sz női klinikán.
2016. jan. 10. 19:29
 10/16 anonim ***** válasza:
Vajon mi volt olyan szornyu az elso ket valaszunkban...sosem tudjuk meg:)
2016. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!