Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Aki tudja írna?

Szerintetek? Aki tudja írna?

Figyelt kérdés

Dec.16án kellett vlna megjönni a mensinek 28napos ciklussal..de 3napot késett,tegnap pozi teszt ma negatív

Szerintetek most ma kellett volna megjönnie vagy majd holnap

És ha holnap se jön meg akkor teszteljek ismét?



2016. jan. 13. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

elvileg áll pozitív teszt nincs

még áll negatív lehet, én tesztelnék holnap

2016. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Fontos lenne reggeli vizeletből?vagy akár du.is meg lehet csinálni?

Köszi a válaszod

2016. jan. 13. 22:40
 3/13 anonim válasza:
Szia.Elvileg reggeli vizeletből a legbiztosabb.Ha megint negatív lenne,akkor várj pár napot és tesztelj újra :)
2016. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs alpozitiv teszt.
2016. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Halvány pozi volt..de azért látszott h na mégis pozitív,de ma ez a negatív nagyon betett nekem most aggódjak e hogy mért lett ez negatív

Az egyik (ami halvány pozit mutatott)teszt kazettás volt már nem emlékszem a nevére a másik csík teszt volt,szerintetek melyik a legmegbízhatóbb?

2016. jan. 13. 23:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Melyik volt pozi? Kazettas vagy a tesztcsik?
2016. jan. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én x-epil tesztcsíkot használtam és amikor pozítív volt akkor tényleg baba volt a dologban.Nekem soha nem mutatott más eredményt.Kazettásról nekem nincs tapasztalatom.De itt sokan írják,h pozítív volt a teszt és utána megjött nekik,persze nem szeretnélek elkeseríteni.Az a biztos ha tesztelsz még :)
2016. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A kazettás volt pozi..még nemjött meg,de nagyon görcsölök
2016. jan. 14. 11:18
 9/13 anonim válasza:
Majd azért írd meg,hogy alakult a dolog.Reméljük a következő teszt pozitív lesz.
2016. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én már csak tesztcsíkot veszek, mert az eddig vett kazettások 50%-án halvány 2. csík jelent meg... Ha nem jön meg, tesztelj holnap is. Sok sikert!
2016. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!