Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas májfunkció 10 hetesen?...

Magas májfunkció 10 hetesen? Sok az eltérés a laboreredményeken. Baj van?

Figyelt kérdés

GOT: 37,3 (ref:0-31)

GPT: 49,1 (ref:0-34)

LDH: 444 (ref:208-378)

Ezek a májfunkcióeredményeim. Ezen kívül is vannak eltéréseim (fehérvérsejt,lymphocita,neutrophyl sejtek,eosinophyl sejtek,abszolút neutrophil sejtszám,prothrombin,szérum albumin, szérum nátrium) Ezek mind eltérőek és soha nem volt baj a vérképemmel. (voltam már terhes,rendben volt minden) A vizeletem viszont rendben van,minden negatív. Vérnyomást nem tudok mérni.

Holnap délelőtt megyek az orvosomhoz,de addig is szeretném megkérdezni,hogy járt e valaki a terhesség korai szakaszában így? Mi lett ebből? Amiket találtam,csak terhesség vége felé írtak hasonlókat a kismamák. Illetve toxémia,help szindróma.. Segítsetek,mert ideges vagyok :(



2016. jan. 14. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem preeclampsiám volt terhesen, a 37.hét fele, nekem is rosszak voltak a májfunkciós értékek, viszont az ilyen fiatal terhességnél nem szokott előjönni, csak kb. 20hetesen. az albumin szint pl. a kisfiamnál alacsony volt, az neki éhezés (nem szívódott fel a tápanyag) miatt volt.
2016. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az albumin értékem,nekem is alacsonyabb... Remélem nincs baj a babámmal!? Nagyon aggódom. :( Sok zöldséget,gyümölcsöt eszem,szedek vitamint.... A Kisfiammal nem voltam ilyen lelkiismeretes és nála minden rendben volt.
2016. jan. 14. 16:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Kaptál rá amúgy valamit? Mármint,hogy felszívódjon a tápanyag!?
2016. jan. 14. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
ő, megszületése után volt így , most másfél évesen és neki fertőzés miatt lett ez, ahogy elkezdett gyógyulni úgy rendeződött az értéke. meg pótolták a fehérjéket neki. a fehérje a lényeg hogy a szervezeted ne éhezzen úgy mond tehát állati fehérjére, tej, hús, tojás ilyesmi.
2016. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,vissza olvasva érthető,én értelmeztem félre. Akkor nekem lehet felszívódási problémám? Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 14. 23:39
 6/7 anonim válasza:
Szia! Nem tudom olvasod-e még,de hogyan alakultak a dolgok?
2023. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Blondy2 válasza:
Szia! Én is hasonló problémával küzdök esetleg megkérdezhetem hogy alakultak a dolgok?
dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!