Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van rá esély hogy 4d megmondja...

Van rá esély hogy 4d megmondjak a nemet?

Figyelt kérdés
Jovoheten megyek Debrecenbe genetikai uh-ra. 12+5 napos leszek doki szerint. Mensi szerint már 14hetes is elmúltam akkor. Van rá esély hogy megmondjak a baba nemét? Így is megcsinaljak a vizsgálatot ha tényleg 14hetes vagyok?
2016. jan. 18. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
4D-n ilyenkor már meg szokták tudni mondani, ha a baba hajlandó megmutatni magát. Nem száz százalék, de azért elég valószínű, hogy tudnak majd nemet mondani.
2016. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 12 hetesen voltam, már ott megmondták :) Igaz, hüvelyi UH volt és 2D, de nagyon profi volt a doki és a gép is. Tegnap voltam a II. genentikain, még mindig kislány :) Szerintem a 4D ilyenkor még csalóka lehet, de gondolom, ez is gépfüggő.
2016. jan. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!