Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nehezen kapom a levegőt,...

Nehezen kapom a levegőt, messzire menni se tudok olyan mint ha fuldokolnék. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Mèg nagyon az elején vagyok 11 hetes kismama. De már most nem kapok levegőt csak nehezen. A mellkhas is fájdogál közép tájon. Voltam orvosnál nem vagyok megfázva se. Mitől lehet? Meg reggelente ki fújom az orrom kis vér jön ez gond ?

2016. jan. 20. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is vérzett az orrom, az első terhességemnél is, meg most is előfordult.

Én mégcsak 9 hetes vagyok, de szintén nehezen kapok levegöt.

Ilyenkor megemelkedik a pulzus, ez közrejátszik.

2016. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magas vernyomas?Sztem az orrverzes/dugulas ettol van.A legzesnehezseget nem tudom, nekem 24 kornyeken kezdodott, mert a baba elkezdte nyomi a gyomrot fel, es a gyomor pedig a tudot...De a Te terhesseged meg fiatal ehhez...

38 hkm

2016. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha vérzik az orrod, az teljesen természetes és nem jelent bajt. Az enyém mindkét terhességen alatt vérzett, az elsőnél csak az elején, most a másodiknál, visszatért a végére is. A vérnyomásom teljesen normális, az orvos szerint sincs baj ha vérzik az orr, valaki ilyenkor hajlamos rá. A fuldoklás lehet attól is, ha növekszik a méhed, és az egyéb szerveidet nyomja fel, idővel rendeződnek a dolgok, és elmúlik. Nekem többször visszatért, pedig nagyon lent van a baba. 34hkm
2016. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én vérnyomásom nagyon alacsony, de az orrom mindig véres ha kifújom :)

Ne izgulj ezzel nincs baj.

Én is lihegek az eleje óta, mondjuk így a végén már másabb.. sokkal kellemetlenebb :(

33hkm

2016. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert magasabb a pulzus terhesen, mint alapból, és jobban kifulladsz. Kis vér is normális ilyenkor, az orrnyálkahártya is érzékenyebb ilyenkor.
2016. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Itt többet tudtam meg tőletek mint egy hete kórházba. Sajnos itt fekszem kiszáradtam már 21 infuziót kaptam. De a tünetek maradtak. Azé kérdeztelek titeket mert itt semmibe vesznek. Gyomor fájdalmaim vannak meg a nyelő cső is faj. Rengeteget hányok remélni tudom nem lesz gond. Qumatel gyogyszert kell szednem napi kettőt orvos irta ki terhesek is szedhetik beteg tajèkoztatóba nem az van. Szedte már valaki?
2016. jan. 20. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!