Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetesen nincs semmi tünetem....

11hetesen nincs semmi tünetem. (eddig is csak hébe-hóba volt valami) Tegnap óta szúró fájdalmat érzek a bal petefészkem körül. Normális?

Figyelt kérdés

Jobb petefészekben lévő tüszőből lett a baba. Viszont a bal petefészkemben is volt egy tüsző... Lehet köze a szúró fájdalomnak?

Orvosomat nem érem el.



2016. jan. 22. 12:24
 1/1 anonim válasza:
Nekem sem volt a 12. hétig tünetem. Utána kezdődött a "reggeli" émelygés, ami a nap bármelyik szakaszában rámtört, de nem volt vészes. Egyébként csak 2* hánytam és inkább a szagokra voltam érzékeny. Amikor a 17. hétbe léptem, mintha elvágták volna. Azóta sincs semmi tünetem. Nekem a 11. héten volt szurkálás a köldököm körül, de csak pár órán át, néhány mozdulatra nagyon belenyilalt. Akkor azt mondták, hogy a szalagok nyúlásától lehet.
2016. febr. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!