Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-13 hetesen szabad menni...

12-13 hetesen szabad menni wellnessezni?

Figyelt kérdés
Párom meglepetésként szánta volna a szülinapomra, de nagyon rosszul vagyok, sokat hányok ezért elmondta. Ha jól lennék és nem hánynék mindig akkor elmehetnék? Termál vízbe nem szabad bemenni azt tudom, de sima úszómedencébe szabad?
2016. jan. 27. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok hülyeséget mondani, de én úgy tudom, semmilyen vízbe nem ajánlatos menni terhesen, fertőzésveszély miatt. Én max térdig mentem be vízbe. Most se tervezem másképp.
2016. jan. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem mennék,és úgy tudom,nem is lehet.Annyi ember fürdik meg ott,és ki tudja kinek mi baja,amiről nem is tudnak,de te elkaphatod és terhesen gondot okozhat.
2016. jan. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Terhesen nem mennék, mert szép kis fertőzéseket lehet összeszedni ilyen helyen (nem terhesen sikerült már). Csak természetes vizekben érdemes fürödni. (A tenger pl. ideális :) ).
2016. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Soha nem kaptam még el semmit fürdőben. Welllnesselni, és termàlban is voltam terhesen. A termàl vizet azért aiànlatos kerülni, mert ha nem szoktad a meleg vizet, okozhat alhasi vérbőséget. Nekem a termàlvìz hideg :)


Hànyingerre amúgy nem éppen jó a meleg, és a fürdőzés.

2016. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"mert ha nem szoktad a meleg vizet, okozhat alhasi vérbőséget"


Ez nem megszokás kérdése. Alhasi vérbőséget okoz akkor is, ha bírod a meleget.


Kérdező!


A termál tiltott, a sima úszóvíz pedig "csak" nem ajánlott.

Neked kell tudnod, hogy mennyire vagy hajlamos a különböző fertőzésekre (a terhesség még fogékonyabbá tehet).

Van, aki végig úszik az egész terhesség alatt.

Másnap meg elég ránéznie az uszoda/fürdő/strand vizére, és máris gombát kap.

2016. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erről az orvosok között is megoszlanak a vélemények. Az enyém a termálvízen kívül, mindenbe "beleengedett". Voltunk is wellnesselni mindkét terhességemkor kétszer is. Semmi bajom nem lett. De én alapból nem vagyok fogékony a fertőzésekre. De pl. barátnőm dokija tilt minden vizet. Ezt neked kell mérlegelni.
2016. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem megyünk :( Mindig is fogékony voltam a fertőzésekre sajnos... Inkább nem kockáztatunk.
2016. jan. 27. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!