Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félretájékoztatott a védőnő a...

Félretájékoztatott a védőnő a szolgáltatása lemondásával kapcsolatban, gondolom nyilván nem tetszik neki. Holnap milyen hivatalnál indítsak illetve kinek írjak levelet, hogy ettől a nőszemélytől minél hamarabb megszabadulhassak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi volt a gond vele?:O
2016. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Huhhh, nekem már az a tudat is bőven elég, hogy kénye kedvére betoppanhat, illetve más problémám is van benne.

A lemondás érdekel, ha már ettől a nőtől nem kaptam normális tájékoztatást.

2016. jan. 31. 17:11
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

de azt tudod, hogy ha lemondod a védőnőt akkor a gyermekvédelem fog hívatlanul betoppanni kénye-kedve szerint? gondold át, mert azért nem teljesen úszod meg a dolgokat ha lemondod, ebből a szempontból még rosszabb is lesz :(

én még nem mondtam le védőnőt, de úgy tudom, azt is a gyermekvédelemnél tudod megtenni

2016. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Ahogy olvasom a lemondásnak semmi következménye, egyszer kijönnek környezettanulmányt csinálni és ennyi.
2016. jan. 31. 17:17
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Sógorőmék is lemondták a védőnőt,nem hivogatja őket a gyerekvédelem,semmi nem történt.Mondjuk láthatták is,hogy szeretettteljes,normális körülmények között élnek.

Én nem mondtam le,de már bánom,most meg,hogy már nagyobb(1,5 éves) nincs jelentősége.

Egy mindenlében kanál védőnénink volt,aki szerint minden úgy jó,ahogy 30 éve a tankönyvekben leírták,az anya meg hülye.Röviden.

2016. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk évente cserélődtek a védőnők, csak az egyik volt normális. Én úgy oldottam meg, hogy egyik fülemen be, a másikon ki. Pár havonként egyszer ki lehet bírni....
2016. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném fecsérelni az időmet a meghallgatásával. Szerintem általánosságban ha le lehet mondani, akkor nem sok hasznossága lehet, már csak az itt olvasottak alapján is.
2016. jan. 31. 17:34
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Írásban kell lemondanod a védőnői szolgálatnál. Ezt követően a védőnőnek tövényi kötelezettsége van jelezni ezt a gyermekjóléti szolgálat felé. Ők felveszik veletek a kapcsolatot elmennek egy családlátogatásra, de ha minden rendben, akkor ezt mindenki tudomásul veszi, és ennyi.

Egy gyermekvédelmis

2016. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az utolsó.írta, úgy kell csinálni. De ha ilyen stílusban beszélsz a gyermekvédelmisekkel, és így viselkedsz velük, akkor ők sem egyszer fognak meglátogatni... És ettől még kell találkozni avédőnővel, legalábbis nálunk minden gyerekorvos heti egyszer tart csecsemőtanácsadást, itt adja be az oltásokat, és végzi el a státuszvizsgálatot, és ezt közösen végzik a védőnővel.

Egy másik gyermekvédelmis

2016. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Inkább a kérdezővel lehetnek itt gondok a stílus alapján....
2016. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!