Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes uh-n ha azt mondják...

19 hetes uh-n ha azt mondják h valószínűleg fiú, akkor mennyi az esély rá? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2016. febr. 3. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez olyan 80%-ot jelent kb.
2016. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkétszer lányt mondtak 19 hetesen, és tévedtek.
2016. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19 hetesen fiút mondtak, múlthéten voltam 29 hetesen most is fiút mondott a doki.
2016. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18 hetesen fiut lattak, egy het mulva lattuk a kromoszomaterkepet es xy. Szoval nem tevedtek.:) 34hkm
2016. febr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Amikor 19 hetes voltam a masodik fiammal , mondtak,hogy tuti kisfiu. Aztan a 24 hetesen is mondta egy masik szonografus,hogy fiu (en is lattam a bizonyitekot :) es fiu lett.

Most ikerbabakat varok, 18 hetes uh-on tuti biztosra mondta a dokim,hogy az egyik baba fiu a masik meg szerinte lany. Tegnap voltam 22 hetesen uh-on es most mar tuti biztosra mondta ,hogy a masik valoban lany de a fiut mar 18 hetesen is biztosra mondta es meg tegnap is az volt :)

Az elso fiamat viszont 19 hetesen lanynak latta a szonografus .

2016. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

lányból még lehet fiú


fiúból ritkán lány:)


Szóval én olyan 85-90 %-osra venném

2016. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Èn èppencsak betöltöttem a 20. hetet amikor uh.n mondta a doki h fiú, aztán amikor jobb lett a nèzet nekem is megmutatta. Hát szerintem ezt mèg egy tök laikus is látja tisztán kivehető volt mind a zacsi mind a kukacka. Ilyenkor ha jól látja akkor a fiúkat már nehezen nèzik fèlre. :-)
2016. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20 hetes voltam, mikor azt mondták, hogy úgy látják, hogy kisfiú. Az is lett.:)
2016. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!