Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerencsés vezeték névhez...

Szerencsés vezeték névhez szeretnék kislány nevet. Nagyon szeretném A Csillag keresztnevet. Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

Sokan furán néznek rám emiatt, de szerintem olyan gyönyörű.

Szerencsés Csillag.

Csillagom... :) <3


2016. febr. 4. 08:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Miért utàlod a gyereket? Csillagomnak hívhatod anélkül is hogy így kicsesznél vele
2016. febr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy neked tetszik, de nagyon nem jó ötlet.

Ne szúrj már ki így szegény gyerekkel.

Meg ne is haragudj, de milyen név már az, hogy Csillag?!

Ez kb olyan, számomra, mint az Eperke stb divatos, de borzalmas nevek, már ha ezt annak lehet nevezni.

2016. febr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hú de kis kedves vagy... :)
2016. febr. 4. 08:54
 4/17 A kérdező kommentje:

Az elsőnek írtam hogy milyen kis kedves.

Köszi kedves második válaszoló. :)

2016. febr. 4. 08:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

2-es voltam.


Bocs, csak őszintén leírtam a véleményemet.

Meg ha ezt a nevet adod neki, akkor szerintem sok csúfolódás fogja érni, meg viccesen is hangzik.

Akkor már inkább Csilla :)

Férjed mit szól a Csillaghoz?

2016. febr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de én sem adnám. Nekem valami lónév jut eszembe róla. Csillagnak hívhatod becézésként, az kedves. De így anyakönyveztetni tényleg kár lenne. Gúny tárgyává tenné. Valamint képzeld el, hogy felnőtt, pl. ügyvéd. Nagyon komolytalan lenne.
2016. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ó a francba... :) A férjem természetesen hallani sem akar róla. Na meg senki. Csak kíváncsi voltam, hogy így ismeretlenül mi a vélemény? Köszi a válaszokat, azt hiszem marad becézésnek a Csillag. :)

Bár a vezetéknév olyan szép, hogy minden keresztnév illik hozzá. Szerintem... :)

2016. febr. 4. 09:01
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a mondás jut eszembe,hogy szerencsés csillagzat alatt született.Egyébkènt egy barátnőm kislánya Csilla.Ő pont azért adta ezt a nevet,hogy legyen wgy csillagocskája.
2016. febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szörnyű!!!

Gondolj bele, ezt a gyereket utána más gyerekek is fogják a nevén hívni. Ráadásul a gyerekek nagyon GONOSZAK tudnak lenni. Nem tenném ki ennek.

Aztán meg a távoli jövőre gondolva teljesen komolytalan, ha ilyen névvel látnék pl egy orvost, vagy mittudomén ügyvédet... hát, lehet inkább továbbállnék.


Nem az a fontos, hogy most tudod Csillagomnak hívni. Ha Gizella vagy Petronella a neve, akkor is tudod Csillagomnak hívni. És fogod is. Meg minden másnbak.

De a gyerek jövőbeli énjére is gondolj, könyörgöm!


Szerencsés vezetéknévhez minenképpen egy önmagában nem beszédes nevet választanék. Mint pl Emese, Emőke, Henriett, stb.

2016. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A vezetéknév végződése miatt, magánhangzóval kezdődő keresztnév passzolna hozzá, hogy gördülékeny legyen a kimondása. :)

Férjednek milyen nevek tetszenek?

2016. febr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!