Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elkötne?

Szerintetek elkötne?

Figyelt kérdés

25Éves vagyok, van egy fiam aki császáros volt, most megint kismama vagyok ikrekkel, (mind2 terhességem tervezett volt), csak kettőt szerettünk volna, de persze örülünk a meglepetésnek. :), ők is császárosak lesznek, szerintetek hamegkérem a magán dokim elkötne?

(Biztos nem szeretnénk 4. gyereket)


2016. febr. 8. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 3 gyerek után lehet ilyet kérni, de a következő vizsgálat alkalmával kérdezz rá, az a biztos!
2016. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az orvossal, mert most már szigorú szabályai vannak, csak úgy nem köthet el, és mivel két orvos van jelen a császárnál, nem is vállalja saját szakállra már egy orvos sem, hanem a hivatalos protokollt betartva csinálják.
2016. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 gyerekkel már lehet és ha császároznak, akkor a protokoll is kevésbé szigorú, de érdeklődj utána.
2016. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

25 évesen, honnan tudod, hogy nem fogod megbánni?? annyi lehetséges fogamzásgátlás van.. ha elkötnek az végleges


semmi sem biztos,csak a halál (szokták mondani) természetesen nem kötözködésből írtam

csak nehogy megbánd x év után!

2016. febr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 4: az elkötés olyan dolog, hogy ha valaki NAGYON, de tényleg rettenetesen szeretne gyereket, akkor azért megoldható, de spontán igen kicsi az esélye, hogy összejön.

Lombikkal, vagy helyreállító műtét után még lehet gyereke.


Olvastam egyszer egy anyukáról, aki szintén három gyermek után köttette el magát. Évekkel később megözvegyült, új párja lett, akinek még nem volt saját gyermeke. Meg lehetett oldani, hogy legyen közös gyermekük!


Császár közben pedig nagyon egyszerűen meg lehet csinálni (ezért van az egyszerűsített protokoll is: nincs fél év várakozási idő, meg ilyenek). Én is császár során szeretném elköttetni magam.

2016. febr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

de azt elköttetés után, saját magadnak kell fizetned! nem jár rá támogatás!és az nem kevés pénz

én csak a kora miatt gondoltam, mert még viszonylag fiatal!


de tényleg nem rosszindulat szólt belőlem


4 voltam!

2016. febr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok, mi a 3. Babánkat várjuk, és én is elgondolkodtam ezen. Nem szeretnénk több babát, és ha idősebb lennék akkor sem. Megbeszéltük hogy egy még belefér, de 4,5 gyereket már nem szeretnénk. Még azért gondolkodom.
2016. febr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkodtam :D

Én 26 vagyok, és van egy fiúnk, erre kiderült ikrekkel vagyok várandós :D

Mi sem szeretnénk 4.-et, de olvastam hogy csak 30 év felett csinálnak ilyet

18 hkm

2016. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!