Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem gond ha a 17-18. héten...

Nem gond ha a 17-18. héten csinálják meg a genetikai UH-t?

Figyelt kérdés

A fogadott dokim szabira megy, plusz a férjem is most ér rá, így ma megyek genetikai UH-ra magánrendelésre, ő menses szerinti adatokat mér.

Menses szerint 17+3 napos vagyok, de az sztk-s dokim mindig egy héttel nagyobbra számolja az ő UH-ján (így ő szerinte 18+5 napos vagyok).

Jó lesz a genetikai UH így is ha a 17. hetesre nézik?



2016. febr. 9. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én csak a saját példámat tudom leírni, én kereken 17 hetesen magánban genetikai uh-on (amnió miatt).

Utána kérdeztem a dokim,hogy ez elég-e vagy menjek el a 18 hetesre, ő azt mondta,hogy igen.

De szerintem nálad elég.

2016. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
A fehér kis könyvecskédben benne van hogy mikor esedékes a genetikai UH, lapozgasd, és megtalálod a választ elég hamar.
2016. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Orvos vagy? Nem? Akkor miért kételkedsz egy szakemberben?


Én autószerelő vagyok és rohadtul idegesít amikor jön valaki és elmagyarázza,hogy mit és hogy csináljak,ekkor szoktam mondani nekik,hogy itt a műhelyem,használja nyugodtan a szerszámokat és oldja meg magának.

2016. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én nem kételkedem kedves utolsó de a magándokimhoz annyian járnak hogy a nevekre egyáltalán nem is emlékszik, sőt ha oda áll elé az ember akkor is az tűnik fel neki hogy ismerős. S mivel a honlapjára ki van írva hogy 2 hét szabi, én hívtam fel hogy Uh-ra időpontot kérjek s mára adott.
2016. febr. 9. 11:08
 5/17 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Nem vagyok nő,de ha már szülésre készülnék és ráadásul egy valag pénzt adnék maszek dokira,akkor alap elvárásom lenne,hogy tudja ki vagyok,ha nem lapátra tenném. Ennyi.

2016. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam rajta, de környékünkön (3 megyéből is) hozzá járnak, mert iszonyat jó ultrahangos
2016. febr. 9. 11:18
 7/17 anonim ***** válasza:

"...mert iszonyat jó ultrahangos..."


Akkor,minek agyalsz???

2016. febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk az afp-is megjött s jó lett
2016. febr. 9. 11:28
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es, miért nem lehet normálisan válaszolni?

Ha nem tetszik a kérdés vagy idegesít akkor ne válaszolj

2016. febr. 9. 11:29
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ideges,csak nem értem a logikád.
2016. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!