Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet h a hüvely viszket...

Mitől lehet h a hüvely viszket néha csíp? Extra érzékeny.

Figyelt kérdés

Fertőzésre azért nem gondolok mert 1 nap van 1 nap nincs ez a tünet.


Amit érzek az néha csípő érzés, ilyenkor észre veszem h több a folyásom is (ami terhesség alatt egyébként is elég sok lett)

Illetve van amikor elkezd viszketni (tényleg nem lehet kibírni h ne "vakarjam" dörzsöljem meg)

Ilyenkor picit véres is szokott lenni a tisztasági betét. Tehát a szemérem ajkak nagyon érzékenyek...


Volt valaki így? Természetesen ha megyek legközelebb orvoshoz megemlítem neki.

30hkm



2016. febr. 12. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez pedig fertőzés, lehet tünetmentes is..lényegtelen, hogy "1 nap van 1 nap nincs"

Ezzel 30 hetesen biztos egyből orvoshoz mennék.

2016. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A csípő érzésre arra gondoltam h talán a sok sárga folyás miatt.

A viszketés meg lehet h a borotválkozás miatt, mivel nagyon érzékenyek lettek a szemérem ajkak :/


Hétfőn mindenképp megyek orvoshoz

2016. febr. 12. 12:25
 3/12 A kérdező kommentje:

Most olvasom h a gombás fertőzés is sárgás fehéres :O

(mondjuk a vizeletem nem csíp)


Valaki volt már így? Tapasztalatok?

2016. febr. 12. 12:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez fertőzés lesz, menj dokihoz. Nekem folyamatosan volt, állandóan kezelgettek a terhesség alatt, mindig visszajött és aztan 29 hetesen meg is szültem, a fertőzés megrepesztette a magzatburkot. Ami csak azért érdekes mert 25. héttől kórházban feküdtem és mégis... Azt hinné az ember ott jó kezekben van. Hálistennek a gyerkőc mar 1 éves és jól van. Nekem is ilyen volt hogy egyik nap viszketett, másik nap nem, sárgás folyás.
2016. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem hajlamom volt rá a terhességem előtt, de mióta terhes vagyok még nem jött ki. Mindig canesten combit írtak fel+ utána lactofeel kúrát, és párom is használt canestent, mert neki is viszketett és piros pettyes lett a makkja. Neked vannak apró piros pöttyök a hüvelyed körül vagy piros?
2016. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nincsenek piros pöttyök.


Amúgy nektek büdi volt a folyás?

Mert nekem nem, tehát szagtalan fehéres/sárgás folyadék.

Vizelet sem csíp.

Ennek ellenére is lehet fertőzés? :O

2016. febr. 12. 13:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Nem egyszerűbb lenne orvoshoz fordulni, minthogy itt diagnosztizálod magad? Állítod, hogy nem fertőzés..ha nem lenne fertőzés, akkor semmi bajod nem lenne..

Szerinted a viszketés normális?

2016. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mivel a szemérem ajkak ilyenkor jóval nagyobbak, meg vannak duzzadva, és talán a borotválkozás utáni szőr bökheti így igen ebben az esetben "normális" lehet a viszketés (ami nem mindig jelentkezik)

Hétfőn megyek dokihoz addig meg itt "kérdezek" ha szabad ;)

Hátha járt már valaki így..

2016. febr. 12. 13:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mi csíp mi nem, a sárgás folyás nem normális, szóval ne filózz hogy menj e vagy sem.
2016. febr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem filozok rajta, írtam h hétfőn mindenképp megyek. :D


Na mindegy, köszönöm szépen a válaszokat :))))

2016. febr. 13. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!