Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki most 5+2 hetes?

Van itt olyan aki most 5+2 hetes?

Figyelt kérdés
2016.01.08.-án volt az utolsó mensim s úgy néz ki babát várok, jön a kistesó. Néha szurkál a hasam. Remélem ez normális? Császár volt az előző.
2016. febr. 14. 06:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi ez az 5+2 hetes? Nekem dec 28an volt utoljara. :) en is babas vagyok. Nekunk elso lesz :)

De miert igy irod h 5+2?

2016. febr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert az orvosi papírokra is így írják. Azaz 5 hetes és 2 napost jelent. Amúgy gratulálok! A te papírodra mit írtak?
2016. febr. 15. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmit. Én papírt sem kaptam. Elküldtek vérvételre meg kaptam vitamint de ennyi... Semmilyen papirom nincsen.. Talán majd a köv.vizsgálatkor nemtudom furcsa. (Külföldön lakom)

Legközelebb március 10-én kell menjek. Olyan rossz, hogy ennyit kell várni! Tiszta ideg vagyok néha ha rámjön, hogy ugye most múlt csütörtökön amikor voltam akkor még nem volt szívhangja mert túl picike volt de mostmeg még 3 hetet kell várni.... Azt se tudom él-e?!

Neked nemrossz? Gondolom te is kivancsi vagy!? :-)

2016. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt se tudta megmondani hány hetes lehetek azt mondta, hogy saccra 4-5 .. Ugyhogy most akkor ez a 6. hetem lehet szerintem. Na mindegy :-) Te mikor mesz legkozelebb a dokihoz?
2016. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hogy mennyi idős várandós vagy az utolsó menses óta eltelt időt számítják. Még nem voltam dokinál, majd csak Márc. elején tervezek menni akkor már tuti lesz szívhang is. Az első babával azaz mikor a lányommal voltam várandós akkor hat hetesen mentem s nem is kellett mennem utána csak 12 hetesen. Nagyon rossz volt olyan sokat várni s nem tudtam hogy minden rendben e. Ezért most csak 8hetesen megyek s így tuti a szívhang és a következő uh-ra is csak 3hetet kell majd várni.
2016. febr. 15. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaja azt tudom :-) Hat majd meglatjuk mindketten izgulunk latom.

Hany eves vagy amugy? :)

2016. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
29. Te? Ha gondoljátok írjatok privit s fb-n beszélgethetünk.
2016. febr. 16. 21:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!