Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol találok olyan oldalt,...

Hol találok olyan oldalt, ahol (kínai fogamzás naptáron, jónás naptáron és a holdnaptáron kívül) meg lehetne nézni hogy kisfiú-e vagy kislány?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezek nem megbízhatók,de érdekelnek az ilyen dolgok!
2008. szept. 19. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom,hogy ne nézegesd.Én is csak kíváncsi voltam,az összes helyen lányt jósolt,UH-n pedig láttam a saját szememmel,hogy fiú,pedig lányt szerettem volna.Nagyon el voltam keseredve utána.
2008. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ciklus.hu

Ott ha beírod az utolsó 3 ciklusodat, akkor kidobja, hogy mikor a kicsi fogant, akkor mire volt nagyobb esély.


Nekem a Jónás-nap nem jött be, viszont a kínai naptár és a ciklus.hu is jót dobott ki, kisfiúnk lesz. :)

21 hetes kismama

2008. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
beírtam a márc. ápril. májusit és a juniusit abban a hónapban kellet fogannia...de nem írja ki csak májusig hogy fiú e vagy lány...a juniusit miért nem mutatja?
2008. szept. 19. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:

olyan nincs hogy kisfiut vársz vagy kislányt a naptár szerint, hanem oylan van, hogy mikor alkalmasabb szeretkezni ahoz hogy fiad foganjon vagy lányod


írd be google keresőbe és találsz egy csomó oldalt


én pl kismama blogban találtam rá terhesség első jeleinél be ovlt linkelve egy cím


de írd be bárhová hogy terhes kalkulátor és köztük lesz az is mait keresel

de ne naptárazz, inkább aszerint programozd a odlgot, hogy mennyire lúgos vagy savas a hüvelyed, esetleg milyen a hőmérsékleted, vagy szexuális pózok szerint, illetve aktud isőzítés szerint, de elvileg bizonyos tápanyag fogyasztásokkal is be lehet oflyásolni a baba nemét, de ha már megtermékenyült és beágyazódott a sejt akkor már el van döntve a neme, csak számunka még nem lenyomozható

2008. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!