Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Óránként éhes vagyok, ez...

Óránként éhes vagyok, ez ilyenkor normális vagy velem van baj?

Figyelt kérdés

Kicsit ducibb vagyok de ne kövérnek képzeljetek el.Teltkarcsú alakom van 60kilónak kéne lennem de 65vagyok!

A problémám az hogy óránként éhes vagyok,szinte már hányingerem van ha nem eszek.Terhesség előtt nem ettem sokat.Tudom hogy így sokat híznék ami nem jó a kicsinek és cukorbetegségre amúgy is hajlamos vagyok.Bár a mérések szerint a vércukor szintem mostanában jó.3 napja jött ez a problémám,tünetem.Ez 6hetes terhesen normális,ha nem mit tehetek ellene?!


2010. márc. 31. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
egyél akkor egy-két darab kekszet, zöldséget, vagy gyümölcsöt.
2010. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a cukormentes rágó vált be. :)
2010. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem a rágó nem vált be:D:( Éhesebb lettem:D
2010. márc. 31. 13:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, persze, de azt nem írtam, hogy a rágó úgy vált be, hogy a rendes étkezések között volt nálam alma meg narancs.. és a rágó. :) És a rágót választottam sokszor, így nem estem kísértésbe. (én végig dolgoztam 8 hónapot a 9-ből, nem volt hűtő meg más kaja a közelemben, hogy csábítson. A táskámba meg ezek fértek bele) :)
2010. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén 65 kilós kismama vagyok 60 helyett :) Sajnos cukros is.

Normális, hogy állandóan ennél, nekem is volt ilyen időszakom. Nem gond, ha óránként eszel, csak válogasd meg, hogy mit! Alacsony glikémiás indexű, lassú felszívódású, alacsony szénhidrát-tartalmú ételt válassz!


Miket szoktál megkívánni ilyíenkor?

2010. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a savanyúságot,most például az izesítetlen zabpehelyre vagyok nagyon rákattanva,tegnap a krumpli püré és a hagymás krumpli is előnyben lett volna de csak 2krumpliból csináltam pici krumplipürét,gyümölcsökből banán,(almától ég a gyomrom),de a csokitól amit szerettem például undorodom mert már úl édesnek találom,olyan lett számomra minha cukrot kéne nyalogatnom:)
2010. márc. 31. 13:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam 10kiló plusszal indult a terhesség. Én is állandóan ennék. Kicsit elszaladt velem a ló, mert egy hét alatt híztam 1 kilót, 17 hetesen. Most zöldséglevest eszek, finomfőzelékkel, teljes kiörlésű lisztből van a rántás, és a reggeli zsömle is. Estére csak leves. Édesség nincs. Így most megállt a hízás.
2010. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy hetem, amikor állandóan leesett a cukrom. Szédültem, és úgy éreztem elájulok, ha nem eszem. 2 nap alatt feljött 1,5 kg.Nagyon mérges lettem, ezért elmentem(szerencsére van ilyen bolt nálunk) és vettem hajdinás pogácsát, tönköly kenyeret. Ezeket eszem most. Jól lakok vele, és nagyon finomak.
2010. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)Én az ilyen magvas meg rozskenyér és társai..nagyon nem szeretem:) De azt hiszem én is még jobban oda fogok arra figyelni hogy miből,mit,és mennyit eszem.Mert még télleg nagyon az elején vagyok akkor mi lesz párhónap múlva?! :)köszi a segítségeket,és a hasznos tanulságos történeteket!:)
2010. márc. 31. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!