Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány kg-os hízásnál fogják az...

Hány kg-os hízásnál fogják az embert diétára? Félidős terhességnél mennyi az átlagos hízás?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Rajtam 20 hetesen 2-3 kg plusz volt, és azt mondta a védőnő, ez a normális, mert a java még ez után fog következni. Egész terhesség alatt a normális súlygyarapodás 13-14 kg. Hogy mikortól fognak diétára, az attól is függ, mennyi volt a kezdő súlyod, és hogy milyen hirtelen hízol. Te mennyit szedtél fel?
2008. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.Én a 33héten tartok,és eddig 6kg-ot híztam...

Minden jót:)

2008. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én hétfőn töltöm a 19. hetet. 67 kg-mal kezdtem, most 69,5 kg vagyok. De mostanában egyfolytában azt érzem, hogy éhes vagyok, szinte mindig tudnék enni valamit. Ezért félek attól, hogy ezután gyorsabban jönnek majd a kilók, és nem szeretnék bálna lenni.
2008. szept. 19. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a 20. héten 5kg-val voltam több. A 30. hétre ehez jött még 7kg. Most 32hetes vagyok, az elmult 2 hétben nem híztam semit. Összesen eddig 12kg-ot híztam. Nem nézek ki bálnának, a pulcsijaim, és a nadrágok is csak hasban szűkek. Remélam azért több mint 2-3kg nem jön fel. Állitólag a 20-30. hét között a legjelentősebb a gyarapodás. Azt nem mondanám, hogy diétáztam ebben a szakaszban, de nem is zabáltam, sőt gyakran feküdtem le úgy este, hogy ennék valamit. Mégis felszaladt ez a hét kiló. Valószínű, hogy nem tűnök túl kövérnek, mert a dokim eddig szóba sem hozta a súlyom:)

Szerintem ha minen soron kívüli (nasi, jaj úgy ennék valamit) étkezésnél átgondolod, hogy valóban kell-e az neked, vagy hogy túllépted-e már az egészséges mértéket (tehát nem zabálsz), akkor nem leszel bálna.

2008. szept. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Félidőben már 4-5 kg-os hízással lehet számolni. Nagyon meglendülni az utolsó harmadban fog a súlyunk.

Diétára komoly fölösleg után szokták fogni a kismamát.

13-14 kg teljesen normális egy terhesség során.

21 hetes kismama

2008. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!