Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14. héten már érezhetem a babát?

14. héten már érezhetem a babát?

Figyelt kérdés
Egy kicsit görcsöl a hasam,de nem nagyon. Kicsit szurkáló érzés,kicsit megjövős,meg mintha pezsegne bennem valami,vagy mintha egy golyó gurulászna ott bent.Szóval valami történik az biztos,de nem tudom eldönteni,hogy most örüljek,vagy féljek.
2016. febr. 22. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik baratnöm azt mondja, hogy ö mar a 14. heten erezte a magzatmozgast az elsö babanal, olyan volt, mintha szensavas italban mennenek fel a buborekok az alhasaban. Mikor ezt meselte, en kicsit csodalkoztam, mert masoktol ugy hallottam, hogy elsö babanal 17-20. het körül szokott kezdödni. En most vagyok a 14. hetben, de nem erzek egyelöre semmit. A masik baratnöm a 17. heten erezte elöször, neki olyan volt, mintha belülröl csiklandozta volna valami.
2016. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyebkent keress ra itt a gyakorin, tele van olyan emberekkel, akik mar a 14. heten vagy elöbb ereztek.
2016. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is éreztem mindhárom terhessegnél a 14. Héten. Most a 17. Heten vagyok és már egyertelműeket rugdos 😊
2016. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a 16.héten biztos lettem benne, hogy amit érzek, az Ő :)) Nem tartom kizártnak, hogy már érzed! :) Kíváncsi leszek most hogy alakul nálam, 10 hetes pár napos vagyok :)
2016. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!