Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az előtej beindulása bajt...

Az előtej beindulása bajt jelezhet vagy normális tünet? 32 hkm

Figyelt kérdés
A védőnő szerint gond, biztos kinyílt a méhszáj, a következő hetekben csak feküdjek. 2 hete még teljesen zárt volt. A dokit nem érem el telefonon.
2016. febr. 23. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2016. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden nap meg fogod kérdezni? Ez normális, a védőnőnek tudnia kéne.
2016. febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, ne a védőnőt kérdezd máskor, hanem az orvost, akkor is, ha kicsit később lesz infód, mert ő nem mindig elérhető. (Mármint, a miénkből kiindulva.:))


Az előtej beindulása normális tünet, nekem nincs, de a barátnőmnek már 30 hetesen volt fürdés után.


37hkm

2016. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem már a 30. hét előtt is többször elöntött napközben az előtej. Kb. a 36. hétig teljesen zárt voltam, 5 nappal a kiírt előtt született a babám.
2016. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt előtejem az első terhességnél, de mégis kinyíltam a 30. héten egy ujjnyira. A másodiknál viszont sok volt, és teljesen zárt voltam végig. Nincs összefüggés a kettő között, szerintem.
2016. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 20. hét óta van előtejem... Teljesen zárt voltam még 31 hetesen is.

Remélem, azóta is :)

2016. febr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hamar jött, most is tudnék "fejni", ha akarnék egy két cseppet. Vagy ki tudja mennyit. Zárt vagyok még mindig, 37 hetes kismama.
2016. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!